Reklama

Reklama

Shiti Hanta

  • USA City Hunter
Trailer

VOD (1)

Obsahy(1)

Ryo Saeba je nenapravitelný sukničkář a soukromé očko s výjimečnou muškou. Když mu někdo zabije parťáka, pustí se s pomocí jeho dcery do pátrání po vrahovi. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (34)

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Nebola to taká shity hnáta ako som čakal. Naopak, zo začiatku dosť super, hoci potom sa Ryo dostáva akosi na šikmú plochu a to nielen očami. Dejovo sa to akosi zastabilizuje, už toľko neprekvapuje, akurát dievčina, čo tám odrieka "všetko pre Úniu, všetko pre Úniu" pripomenula tlačovku Regresívneho Slovenska. ()

Meteorista 

všechny recenze uživatele

Víc zábavně cringe asijskej film sem neviděl. Celej film je plnej over-the-top situací. Navíc nenabídne jen jeden typ takovejch situací, ale je jich celá řada a film je schopnej ty situace a jejich povahu bravurně střídat a nabízet humor, přepálenost, trapnost, drsný scény, nadupanou akci, ale i vážný situace. A díky tomu, že todle všechno v tom najdete, dávám plnou palbu. ()

Reklama

Lenka.Vilka 

všechny recenze uživatele

Pohodová zábava na páteční večer, na kterou se klidně můžete podívat i ve čtvrtek odpoledne. Jo, úvod by teda nešel, protože cokoliv, co se pokusí z mojí strany znít alepsoň trochu vtipně, totálně pohoří, protože mám za sebou opravdu vtipný matroš. Tomu se prostě nelze vyrovnat! A přestože bych tady mohla i trochu rejpat, vážně na to nemám náladu. Na to jí mám až moc právě teď až moc dobrou :) jasných, spokojených a  neobjektivních pět hvězd  :) ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele

Ntvl..... Co jsem to zas viděl? Japonský film podle japonského komiksu byl japonsky uřvaný a japonsky uskákaný, a kdybych byl Japoncem, pravděpodobně bych si z něj naškrobil textil. No jo, jenže já Japonec nejsem, takže jsem si tuhle přeafektovanou a i v jiných ohledech předimenzovanou záležitost příliš neužil. Synové a dcery Nipponu jsou opravdu svérázná stvoření, což mi opakovaně dokazují skutečně mnoha způsoby, ale jejich posedlost anime a s tím spojeným cosplayem už jde za hranici mého chápání :-) Snímek to byl bezesporu akční (to jasně dokazuje už jen kvantum vystřílené munice), bezesporu střelený (na evropské poměry spíše přestřelený) a z mého úhlu pohledu trpěl až příliš mnoha neduhy. Na druhou stranu musím uznat, že byl po většinu času až roztomile nablblý, takže to u mě dotáhl až na třetí (i když slabší) pěticípou. / Poučení: Mňau. 3*- ()

Marcos22 

všechny recenze uživatele

Ztřeštěná asijská akční sexistická číčovinka, kombinující humor Jaye a mlčenlivýho Boba s nápaditou akcí Johna Wicka, které dochází s blížícím se koncem dech. Nejnovější snímek Júiči Satóa nejvíce trpí nevybalancovaností mezi vtipem a akcí. V mnoha uvolněných scénách se film bere přespříliš vážně, a naopak řadu vytříbených bojových akčních scén s prvotřídní choreografií zazdí nepovedený závěrečný joke. Je obrovská škoda, že si City Hunter nedokáže udržet v průběhu stopáže jednotnou tvář, takto divák nemůže v žádné scéně predikovat, zda bude následovat laciný vtípek nebo melodramatická pasáž s významnějším přesahem. Suma sumárum, za řadu velmi originálních akčních scén a odlehčenou atmosféru tři hvězdy. 🙂 (26.04.2024) ()

Galerie (25)

Zajímavosti (3)

  • V komikse "City Hunter" nosí Ryo (Ryohei Suzuki) balmacaanský kabát, v anime má modré sako a v tomto filme má na sebe trenčkot. (Arsenal83)
  • Komiks „City Hunter“ bol zasadený do konca osemdesiatych rokov minulého storočia. Film posúva dej do aktuálnej doby. (Arsenal83)
  • Film sa má natáčal v skutočných uliciach tokijskej oblasti Shinjuku, kde sa odohráva sága „City Hunter“. (Arsenal83)

Reklama

Reklama