Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Neúspěšný komik a barman Donny narazí na osamělou ženu, která o sobě tvrdí, že je právnička. Nabídne jí čaj na účet podniku a ona se do něho okamžitě zblázní. (Netflix)

Recenze (4)

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Soudě podle reakcí většiny uživatelů, je chyba nejspíš ve mně, ale úvodní epizoda mě příliš neuchvátila. Nebo jinak; byla mi poměrně nepříjemná, takže jsem byl vděčný za decentní stopáž. No nevím, nějak jsem se do příběhu nedokázal dostat a doufám, že se děj nevyvine předpokládaným způsobem a nedojde na vaření domácích mazlíčků. / Poučení: Pokud se o tebe zajímá žena, se kterou nechceš nic mít, vol slova velmi, velmi opatrně. ()

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Prvá epizóda Sobíka patrí k tomu najoriginálnejšiemu, čo bolo v poslednej dobe na seriálovom poli k videniu, vrátane napríklad Ripleyho. V dvoch hlavných úlohách sa predstavujú lúzri, ktorí majú nevyrovnaný vzťah, avšak z nejakého dosiaľ neznámeho dôvodu sa Donny nebráni kamarátstvu so ženou, ktorá ho nepriťahuje. A to ani potom, čo sa veci ukazujú byť minimálne divné. No a záver naznačuje, že situácia sa veľmi rýchlo podstatne vyhrotí. ()

Reklama

Galerie (13)

Reklama

Reklama