Komik v krizi prokáže laskavost ženě, která na tom není zrovna nejlíp. Ta se do něj ale úplně zblázní a převrátí oběma život vzhůru nohama. (Netflix)

Haze

Začiatok to malo nádejný. To je asi tak všetko, čo podporilo počet hviezd, ktorými to hodnotím. Tento seriál mi prosto nesadol. Chápem, že je to podľa skutočnej udalosti, no prehnaná snaha zveličovať 90% titulov, ktoré Netflix vydá, je už príliš. Niekedy mám ten pocit, že sa nasilu snažili o to, aby človek nie len premýšľal, ale doslova ho zdeptali a na konci časti dodali - "Keby niečo, choďte na tento web". No thx. Nebudem rewatchovat a ani neodporúčam nikomu, kto má všetkých desať pohromade. ()

Terezz11

Skvěle zahrané a poutavé. Velmi zajímavý příběh, který vás nenechá se od obrazovky odtrhnout. Mám moc ráda příběhy podle skutečných událostí a ještě když si to herec hlavní postavy sám prožil, tak to může skvěle vyobrazit a zahrát to tak, jak to doopravdy bylo. Celkově skvělý seriál. ()

DoctorVisual

Vie mi niekto prosím vysvetliť celý ten hype okolo seriálu? Neviem možno som už videl veľa vecí s tématikou stalkingu alebo sexuálneho obťažovania. Nič nové, nič zaujímavé, samé klišé (neschopná polícia, mnoho emailov, smsiek, vyhrážanie sa, atď). Komik (ktorý nebol vtipný) ma jeho správaním akurát tak poriadne sral. Keby bol ten seriál podpriemerný asi by som sa ani neunúval to tu komentovať. Lenže ten seriál je podpriemerný a aj napriek tomu o ňom počujem z každej strany a toto ja neznesiem :) ()

Rise.Fall

První 3 díly jsou super. Stalkerka je přesvědčivě děsivá, Sobíkovo IQ přesvědčivě nízké... Je to prostě fajn sledovat, ale pak tomu v půlce dojde dech a je to podprůměrná slabota až do konce. Škoda, potenciál to za mě mělo dobrej. ()

zonoro

Na seriál jsem se začala dívat ze zvědavosti s tím, že to asi bude blbost a stejně to vypnu. První díl bomba, druhý taky, pak už ne. Celý příběh mi přišel zvláštní a omlouvám se, ale jakoby si ho (samozřejmě nezpochybňuji stalking i sex. zneužívání) autor "vytvořil" tak, aby na tom mohl vydělat. Na druhou stranu je v seriálu vidět, jak moc sex. zneužití člověka ovlivní. Snad si zejména pánové (pokud to nějaký dosledoval do konce), kteří mnohdy sex. zneužití u žen bagatelizují, uvědomí, jak velký zásah do života a psychiky člověka to je. ()

drsny_hery

Sám jsem si něco podobného prožil, ale naštěstí to pro mě skončilo někde na úrovni konce 2. dílu. V případě seriálu se ale nemůžu zbavit dojmu, že hlavní hrdina je naprostý ko*ot, který si jde svému štěstíčku dost naproti. ()

TerezaH

Sobíka jsem si pustila na doporučení kamarádky a celou sérii jsem zkoukla za jeden večer bez mrknutí oka. Ikdyž vás hlavní postava minimálně ze startu něčím hrozně štve, časem se dostaví pochopení jeho chování. Série je natočená realisticky, postavy jsou v podstatě obyčejní lidé. Sobík poukazuje na to, že oběťmi stalkingu a obtěžování jsou i muži, na což se často zapomíná. Série se moc povedla, prosím víc takových děl. ()

Netflix odhalil nové britské projekty

Netflix odhalil nové britské projekty

13.12.2020

Streamovací gigant Netflix zveřejnil své plány pro tvorbu celkem sedmi nových a rozmanitých originálních sérií, které hodlá realizovat v rámci britské odnože své produkce, do níž investuje stále víc… (více)