Epizody(10)
-
Bombige Aussichten (S02E01)
-
Leiche auf Abwegen (S02E02)
-
Abgekartetes Spiel (S02E03)
-
Einsame Entscheidung (S02E04)
-
Wunderkinder (S02E05)
-
Auge um Auge (S02E06)
-
Der Kronzeuge (S02E07)
-
Familienbande (S02E08)
-
50 Stunden Eiszeit (S02E09)
-
Bombenstimmung (S02E10)
Hrají
Henning Baum
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Schimanski (1997) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Elena Uhlig
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Katie Fforde (2010) (seriál)
Jannis Spengler
Řecko
Nejlepší seriály:
Big Ben (1996) (seriál)
Důkaz na dosah (2002) (seriál)
Um Himmels Willen (2002) (seriál)
Rainer Haustein
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Sarah Camp
Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Rozmarné jaro (2011) (seriál)
Mišel Matičević
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kód za miliardu dolarů (2021) (seriál)
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Berlínští psi (2018) (seriál)
Tim Wilde
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Deutschland 83 (2015) (seriál)
Pasáci (2023) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Sandra Borgmann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Dark (2017) (seriál)
Skylines (2019) (seriál)
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Eva Habermann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Lexx (1997) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Martin Rapold
Švýcarsko
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Katie Fforde (2010) (seriál)
Angela Roy
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Kriminálka Curych (2016) (seriál)
Julia von Juni
Rakousko
Nejlepší seriály:
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Rozmarné jaro (2011) (seriál)
Důkaz na dosah (2002) (seriál)
Christian Kahrmann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Michael A. Grimm
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Oktoberfest: krev a pivo (2020) (seriál)
Zmizení (2017) (seriál)
My děti ze stanice Zoo (2021) (seriál)
Hussi Kutlucan
Turecko
Nejlepší seriály:
Ve jménu vlasti (2011) (seriál)
Berlínská mise (2016) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Frank Sieckel
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Florentine Lahme
Nejlepší seriály:
Stav beztíže (2009) (seriál)
Bez hranic (2013) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Tao Li Ma
Nejlepší seriály:
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Důkaz na dosah (2002) (seriál)
Wolffův revír (1992) (seriál)
Georg Blumreiter
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Dům plný zvířátek (2010) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Christiane Blumhoff
Německá říše
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)