Reklama

Reklama

Datel Woody

(seriál)
  • USA The New Woody Woodpecker Show (více)
USA, (1999–2002), 18 h 33 min (Minutáž: 21 min)

Scénář:

Travis Clark, Jim Gomez, Robbie Thompson, Sean Roche, Richard Pursel (více)

Hudba:

Thomas Chase

Hrají:

Billy West, Mark Hamill, Andrea Martin, B.J. Ward, Elizabeth Daily, Nika Futterman, Jim Cummings, Rob Paulsen, Kevin Michael Richardson, Blake Clark (více)
(další profese)

Série(3) / Epizody(53)

Obsahy(1)

Datel Woody je kreslená postavička. První epizoda tohoto seriálu byla natočená v roce 1940 a měla název "Knock Knock". Poslední natočenou epizodou klasické série byla v roce 1972 "Bye, Bye, Blackboard". Po této klasické sérii se v roce 1999 rozhodlo, že se natočí další příběhy tohoto oblíbeného hrdiny . Zatím byly natočeny 3 sezóny, celkem 53 epizod (1999-2003). Datel Woody má svoji hvězdu na chodníku slávy v Hollywoodu. (Steew)

(více)

Recenze (39)

Zodd 

všechny recenze uživatele

Vizuálně fajn, ale narychlo spíchnuté. Duch původních grotesek je tentam (i ty pozdní byly celkem opruz), překvapivě nevýrazné i v rámci dobových cartoonů. Máme segmenty s Woodym, Chillym Willym (jiná klasická postavička studia), občas s datlicí Winnie a ten nejméně častý se synovcem a neteří. Původní sokové grotesek tu většinou jsou, ale nezajímavě podaní nebo s úplně jiným vzhledem. Navíc synovec a neteř Knothead a Splinter ve svých segmentech byli občas pronásledovaní dvěma gangster čokly jménem Billy a Louie (nebo Louis?), kteří jakoby z oka vypadli španělskému seriálu Basket Fever, což vede k otázkám. ()

Zevon 

všechny recenze uživatele

Přežil jsem to, uff. Je to trhané, uvřískané, křečovité. Typický produkt pro malé rozežrance, kteří nedokáží jinak udržet pozornost, než s pomocí rychle se měnících obrázků a ječivých zvuků. Navrhoval bych rodičům, aby si nejdřív sami prohlédli, co dětem pouštějí za stupiditu, pokud se jich potřebují právě v době vysílání tohoto pořadu zbavit. Netrvám na tom, že filmy pro děti musí za každou cenu obsahovat výchovný aspekt, ale dementní datel z kresleného eintopfu je opravdu nestravitelný. Je to taková tupotina, že se divím, proč o něm nebyla zmínka v Kameňáku (nebo byla? Viděl jsem jen půlku jednoho dílu :-)). Za tuxe jednu hvězdu. ()

Reklama

Lachtaan 

všechny recenze uživatele

Každý, kdo cca před deseti lety častěji zapínal převážně Primu v ranních hodinách, musí stoprocentě znát ptáka s tím nejnakažlivějším smíchem v historii seriálů pro děti. Absolutně si už nevybavuju, o čem Datel Woody v jednotlivých epizodách pojednával, zaručeně mě ale bavil tím svým vtipným charakteristickým znakem. ()

Pipes 

všechny recenze uživatele

Datel Woody je arogantní, sobecký a rozmazlený fracek. Tuto postavu opravdu nesnáším a hnusí se mi její datlí smích. Vyzdvyhnout naopak musím skvělý herecký výkon tučňáka Zmrzlíka, který neustále řeší existenční problémy, jako je hlad a zima. Jen škoda, že se tučňák Zmrzlík objevuje pouze cca 1x do 5 dílů :( ()

Potjoc 

všechny recenze uživatele

Zajímavé, kolik moralistů se tady sešlo a byli dost kritický k tomu seriálu, že se tam dělají naschvály, i od těch, co mají rádi podobné seriály jako Bugs Bunny. Divné. Mě se to líbí nastejno. Ten tučňák mě moc nebavil, byl takový klidný a málo vtipný. A navíc dabing je výborný, to obsazení, že se povedlo sehnat ty dabéry, kteří už v té době a potom už tyhle seriály nedabovali, i když ještě dlouho mohli. Na úrovni 90. let. ()

Galerie (1)

Reklama

Reklama