silentname

Skoro sa mi tomu až nechce veriť, no "Summer Camp" bude asi ten najnudnejší film s Diane Keaton, ktorý som za posledné roky mal možnosť vidieť. Nemôžem si pomôcť, no pre túto ženu mám akúsi slabosť a kedykoľvek sa objaví v novom filme, som minimálne zvedavý o čo pôjde. Tento rok začala s komédiou "Arthur´s Whiskey", ktorá síce nepatrí medzi jej filmové klenoty, no aspoň to vedelo spracovať celkom kreatívny nápad a ísť s tým tak ďaleko ako sa len dalo, a vo výsledku som bol nakoniec celkom spokojný. No v prípade tohto filmu musím len konštatovať skoro čisté fiasko. Myslím si, že najlepšia momentka celého filmu a jediná časť, na ktorej som sa zasmial bolo, keď sa Diane Keaton a Eugenovi Levy podarilo nešťastne rozbiť starý počítač. Najmä keď Eugene Levy povie, že sa vráti do roku 1994, aby nejakým spôsobom nahradil škodu. Historický artefakt. To ma pobavilo. Inak je však Summer Camp jedna nekonečná nezaujímavá nuda, ktorú ani trio Bates, Keaton a Woodard nedokážu potiahnuť. Eugen Levy je tiež fajn, no videl som ho už aj v zábavnejších projektoch a celkovo nemám moc čo na filme vyzdvihnúť. Vieme zhruba kam to celé bude smerovať, aké scénky prídu a všetko jedno s druhým a realita je taká, že to nefunguje. Neviem úplne na koho to celé zvaliť, no popravde asi na Castille Landon, ktorá si myslela, že keď budeme mať film o senioroch na stretávke v detskom tábore, kde kedysi boli, tak to bude zábavné. Nuž... nebolo to vôbec zábavné a tak nejako dúfam, že Diane Keaton ešte budem mať možnosť vidieť v niečom lepšom. Lebo toto nemôžem ohodnotiť inak, než kolosálna nuda. Bohužiaľ. Hodnotenie: D+ ()