South Park: The End of Obesity

(TV film)

Nový lék na hubnutí vyvolává v South Parku šílenství. Když je k němu Cartmanovi odepřen přístup, děti se vrhnou do akce. (catnipped)

Trevor

Posledné epizódy sú kvalitou ako na hojdačke a tentokrát to autorom vyšlo, nakoľko sa tak trochu zabudlo na korektnosť, pobavil Randyho príchod do školy po dcéru aj maminy pipiny ktoré sa obliekajú ako šesťnástročné čajky pred diskotékou. Je to jedným z trendov v dnešnej dobe že teda nesmejme sa niekomu zaváhu, na druhej strane vidieť niektorá prevažne ešte mladé slečny s vystrčenými pneumatikami tak zato by sa nemusel hanbiť ani maskot Michelin a predsa len aspoň trocha sebareflexie nikdy nezaškodí. ()

Rocky88

Satira, která místy bohužel ani satira není - myslím konkrétně vtipnou montáž, kdy Kyle s Ericem a Buttersem pobíhají po doktorech, nemocnicích, specialistech, a do toho slyší "ne" od cápka na lodi. Zakončení s Buttersem v singularitě je pak megaLOL. Díl je pochopitelně trefný, nekorektnost je zastoupená výlety za Pakouši, a na scéně je nová droga, takže nesmí samozřejmě chybět Randy. Tentokrát se ale nemůžu zbavit pocitu, že klasická epizoda by zde posloužila lépe. ()

Frajer42

Nepříliš atraktivní téma o prostorově výraznějších lidech a zřejmě nějaké kauzičce s pochybnými hubnoucími přípravky, která proletěla amerikou. Znovu díl zachraňovala skvělá postava Randyho. Jinak mě to bohužel nijak zvlášť nenadchlo. Nechybělo stokrát omleté pobíhání po úřadech. Naopak chybělo, aby se Randymu zrodil v hlavě další podnikatelský plán a začal drogy i vařit. [66 %] ()

ScarPoul

Oproti predchádzajúcim samostatným filmom je tento za mňa asi najslabší. To ale neznamená, že som sa pri ňom nebavil. Je tučnota choroba? Do istej miery je tu táto otázka zodpovedaná. Rovnako tu serieme z uší, Randy Marsh skúša novú drogu( jeho modelkovske otočenie pri vykrádačke rules) a Kyle má zase raz záchranársky komplex. Poteší koniec a kúpa letenky do Pakistánu. Aj napriek téme, stále vtipné a trefné. ()

honajz2

Pořád lepší než Streaming Wars, ale celkově je to prostě slabé. Přitom to začne velice slibně, ale místo pořádně bizarního finále přišlo ne nic zrovna unylého, ale taky nic pořádného, prostě se to nějak propojilo a hotovo. Místo toho bych čekal, že na domácích drogách bude profitovat (a vyrábět je) Randy, místo maskotů bych čekal příchod Lizzo a nevím co ještě, ale přijde mi, že se z toho dalo vytřískat mnohem víc. Zvlášť, když obezita je dost ošemetné téma, které Parker se Stonem mohli zparodoval mnohem tvrději. Ale pobíhání po úřadech, gang modelek a závěrečná minuta se povedly skvěle, takže aspoň něco. 3* ()

• Přípravek Lizzo, který je na rozdíl od Ozempicu smyšlený, odkazuje na obézní americkou zpěvačku Lizzo. (Facillitant)