Reklama

Reklama

The Bugs Bunny/Looney Tunes Comedy Hour

(seriál)
všechny plakáty

Obsahy(1)

Nejslavnější a nejmazanější králík Bugs Bunny exceluje v seriálu tentokrát po boku svých přátel jako jsou kačer Duffy, prasátko Porky, kocour Silvester a další. Kreslená groteska z dílny Warner Bros splňuje pořádnou zábavu pro malé i velké a směle zastiňuje i současné televizní animované příběhy. (Darneth)

Recenze (9)

Campbell 

všechny recenze uživatele

Totální klasika u který jsem vyrůstal. Mám rád Bugse, Daffyho a prostě celé Universum Looney tunes. Nemá cenu se tu rozepisovat. ()

BoPo 

všechny recenze uživatele

Všetci pekne pohromade. Bugs Bunny, Káčer Daffy, Tweety, Sylvester, Marťan Marvin, Kojot, Road Runner, TAZ a mnoho ďalších. Len si sadnúť a užívať si chvíle pohody. Klasika, ktorá nikdy nezostárne. Nič iné sa povedať ani nedá. ()

Kosmik 1 

všechny recenze uživatele

Pokud zrovna nedávali zemní kukačku, tak to u mě vždycky vedl Taz. :-) Naprostá klasika všech animáků mého dětství. Kdo by neznal kačera Daffyho, králíka Bugse, Road Runnera a další hvězdy Looney Tunes. 95% ()

giovanni3 

všechny recenze uživatele

U tohoto seriálu (a jeho mnoha odnoží) jsme se jako malý klučík vždy probouzel a hltal každou scénku, každou postavu.. no prostě celý seriál... každá postavička má své kouzlo a vtip a vše dohromady je geniální.. 5z5 jak někdo může dát takové animované klasice méně? ()

Paity 

všechny recenze uživatele

Je to opravdová klasika v žánru, který ocení pochopitelně hlavně děti. Kolik z nás na tom vyrůstalo.... ()

Reklama

Reklama