Členka speciálních jednotek se vrátí do rodného města, aby zjistila, proč zemřel její milovaný táta. Při pátrání pak odhalí nebezpečné spiknutí. (Netflix)

mzss1

|50%| Až tak strašné jak tu vidím dle hodnocení na CSFD to nebylo, ke konci už to bylo táhlé a nebavilo mě to skoro vůbec, i když se tu furt něco dělo. Akce bylo jednoduše točená, ale docela přehledně. I když v bitkách a různých kouscích, co Jessica Alba předváděla, jsem nevycítil žádný náboj … Nepůsobilo to ale až tak přehnaně co se týče nepřemožitelnosti té hlavní postavy, co hrála Alba. Jen děj byl téměř nulový a téma pomsty jsem zde moc nevycítil. Hned se na to dá zapomenout, ale akčních sekvencí zde bylo dost, takže jistá snaha tu byla, proto dávám tentokrát protekčně slabé 3*. ()

sedm.1

Trigger Warning je sice určitě stravitelné a neurážející akční béčko, ovšem co se týče hodnocení, tak prostě víc než dvě * dát nemohu, jelikož na alespoň ty průměrné tři to jednoduše nemá co vytáhnout. Zápletka je tedy docela svižná, co jí ovšem nekompromisně limituje, tak to je její totálně tuctový a nenápaditý obsah, kde se karty odkrývají zbytečně velmi brzy, díky čemuž je to pak celé předvídatelné až běda, ale prostě takovéto story tu bylo už tolikrát, že oslovit, či snad překvapit  může již skutečně jen málokoho, nehledě na to, že i závěr pak navíc působí fakt naivně a otřepaně, až to je spíš k smíchu. Jinak ta tuctovost a především nezajímavost platí i pro veškeré postavy a jejich herecké představitele, a pokud bych se měl vyjádřit přímo k Jessice Alba, tak jsem z její strany čekal upřímně větší průser, neboť ta akční poloha jí nakonec i docela sedla, respektive minimálně v ní nepůsobila až nějak příliš neohrabaně, či snad dokonce trapně. No a poslední důležitou složkou tohoto snímku je akce, která má tedy rozhodně béčkové parametry, což znamená, že se do ní očividně finančně moc neinvestovalo, nicméně asi ale jako u všeho ostatního, tak se i ona dá považovat za přijatelnou, sem tam nabídne nějaký výbuch, pár přestřelek, nějaký ten souboj, nic z toho každopádně na zadek neposadí, zároveň ale ani nic z toho nepůsobí nějakým vyloženě směšným dojmem, což je jistě pozitivní a rozhodně ne u podobných typů produkcí jistý. Záležitosti jako napětí, atmosféra, nějaký osobitý tvůrčí styl, či emoce se tu pak bohužel nevyskytují vůbec, i tak ale jak jsem hned v úvodu zmiňoval, přežít se to dá v pohodě a šrámy na duši to též nezanechá zas až tak hluboké. ()

BOURQUE

Comeback Jessici Alba po piatich rokoch na filmové „plátna“, presnejšie na platform streaming. Bohužiaľ, výsledok je zlý a to z každej strany. D-čkový scenár bez výraznejších momentov, 2D postavy a dialógy, film s mnohými drobnými chybami, podpriemerné akčné scény (jedine scény, kde Jessica používa nôž, majú nejakú kvalitu) a nevýrazné herecké výkony. Po skončení filmu zostane len prázdnota. Netflix s týmito filmami nemá šťastie, z tohto pohľadu Heart of Stone ešte bol „fakt fajn“. Osobné hodnotenie: 55% (*) ()

Spiker01

Plně rozumím těm 36%, kvůli tomuhle se Jessica Alba opravdu z herecké pauzy vracet nemusela. Já jsem na čistém průměru, ale skutečně se jedná o ničím nenápaditý film i na poměry Netflixu, který ničím nepřekvapí a všechny motivy filmu už jste viděli mockrát jinde a lépe. Chvilku jsem váhal, zda-li to za můj čas stojí, vy nemusíte. ()

bourec

Film je takzvaně jeden z mnoha podobnejch. V tomhle pohledu nás nic nepřekvapí. Ovšem horší je to s provedením režisérky. Vybrala herečku, která absolutně nesplňuje potřeby akční hrdinky. Jessica je hezká i ve svých letech. Ale akční herečka to rozhodně není. Záporáci jsou taky tragický. Akce strnulá, spíš napodobovaná, než tvrdá a nekompromisní. An i tohle žádného akčního nadšence nenadchne. 40%. ()

• 1. októbra 2021 bol člen štábu James Saul hospitalizovaný po tom, čo praskol kábel a zlomil mu nohu. (Arsenal83)
  • Natáčalo sa v Novom Mexiku na jeseň 2021. (Arsenal83)