Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Jedno texaské městečko v polovině šedesátých let 20. století. Reece McHenry je rančer, majitel domu a otec téměř dospělého syna. Je to atraktivní muž v nejlepších letech. Když otevírá vlastní obchod, sblíží se s krejčovou Carol. Oba se k sobě cítí být velmi přitahováni, ale nejsou s to spolu začít doopravdy žít. Dvanáct let se stýkají jednou týdně, chodí spolu do kina, nebo se spolu milují... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (1)

jezurka42 

všechny recenze uživatele

I thought you might realised that you loved me. Tak tohle byla rána přímo do mého bolavého srdce. Carol a Reece se tak milovali, že se až báli ty dvě slova říci. Jejich vztah byl provázen mnoha jemnými doteky a silnými objetími, prázdnými slovy a falešnými pohledy. Pravda zůstala stát někde na půl cesty, stejně jako vzpomínky nikdy nevyblednou, ale nikdy se ani nezopakují. Carol ho milovala a Reece miloval ji, ale na všechno bylo pozdě, příliš pozdě. V mladí byli velcí, v dospělosti menší a na sklonku života nebylo jich vidět. Život skončil, láska vyhasla. ()

Zajímavosti (2)

  • Původně se film měl jmenovat „Tennessee Valley“, ale poté, co štáb nemohl najít žádnou vhodnou oblast v Tennessee pro natáčení a produkce se přesunula do Texasu, byl název filmu změněn. (jezurka42)
  • Kino premiéra filmu v roce 1997 byla zrušená a film nakonec vyšel pouze na VHS. (jezurka42)

Reklama

Reklama