Paní den a slečna noc

• Jižní Korea Najgwa Bami Dareun Geunyeo (více)
Jižní Korea, 2024, 17 h 19 min (Minutáž: 62–70 min)

Nemá ještě ani třicet, ale ráno se záhadně probouzí v těle zralé padesátnice. A korunu tomu ještě nasadí náročný šéf na státním zastupitelství, kam se dostala na stáž. (Netflix)

mabej

Trochu mi to připomnělo Cafe Minamdang, ale tam byla o hodně vtipnější a chytřejší zápletka. Tady je pátrání po zločinci dost nuda a je to dost předvídatelné. Navíc mne deptalo, že (k úctě k asijské kultuře a jinému myšlení) každý, kdo zjistil, že se hrdinka přeměňuje, to vzal jako fakt a nesnažil se to zkoumat a ani s tím něco dělat. Tomu jsem těžko uvěřila.  Kdyby to scénárista vzal jinak a za tu padesátnici se jenom kvůli práci maskovala, byl by to boží vtipný seriál. Na konci se taky hrdinka chovala jako totální blbka a  ten nepravděpodobný konec si nezasloužila, já bych jí poslala do kopru, ale budiž, je to romantický seriál.  Za mne 3,5 hvězdičky. Zaklikla jsem 4 pro výborné herecké výkony a schopnost seriálu pobavit. Neměla jsem chuť přeskakovat scény a čekala jsem na další díl, což se cení.  Jsou o hodně lepší seriály, ale úplný propadák to není. ()

nanyrez

Paní den a slečna noc - je skutečně famózní, seriál mě nadchl svým humorem a skvělou komediální atmosférou. Každá epizoda přináší zábavné a originální momenty, které mě neustále bavily. Postavy jsou skvěle vykreslené a děj má přesně to správné tempo, které udrží vaši pozornost až do poslední chvíle. Má to začátek i konec a netáhne se to. Krimi část v seriálu udržel moji pozornost. Napíšu jen jedno herečka Jeong-eun Lee je opravdu dokonalá! ()

Denila

Neřekla bych, že budu až takhle nadšená. Ovšem výkon herečky Lee Jung-eun byl famózní. Bavila mě ta energie, vtip. Zápletka hlavních postav byla předvídatelná, na druhou stranu co se týče krimi části, vraha jsem neodhadla, takže jsem spokojená. ()