Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Kluci Holtovi mají bezvadné rodiče, dobrou výchovu a zdravý rozum. Jedinou vadou na kráse je jejich dělnický původ. A tak, když se začnou točit kolem sester z bohaté rodiny Abbottových, moc ovací za to nesklidí. Srdci ale jen těžko poručíš a láska je jako výbušná směs. Stačí jedna jiskřička a plamen už nikdo neuhasí. Co pomůžou rady synům, aby nemířili vysoko a zůstali radši při zemi. Kdo jednou ucítil nekonečnou touhu, tíseň z odloučení a návaly štěstí v objetí milované osoby, nikdy si nenechá nikým lajnovat život. (Bonton Home Video)

(více)

Recenze (31)

castor 

všechny recenze uživatele

Illinois, 1957. Dva bratři z chudých poměrů na prahu dospělosti, zažívají radosti i strasti, a když dorazí třeba z ne zrovna povedené party, pořád mají jeden druhého a v garáži stolní tenis. Jenže jsou tu také tři krásné sestry Abbottovic, kterým otec brání v rozletu a jejichž prachatá rodina má nakonec s tou bratrů víc společného, než je na první pohled patrné. Režisér Pat O´Connor, který stojí i za podobně posmutnělou Listopadovou romancí, je na svém křesle nepřesvědčivý. Co nezvládl scénárista, nedokáže ani on posunout někam dál. Některé situace se dějí příliš náhle a kostrbatě, jiné se naopak táhnou a ve výsledné podobě být nemusely. Šťastnou ruku měl naopak s herci. Velká herecká jména se tu sešla v době, kdy všichni krátce poté získali role ve svých zlomových filmech. Joaquin Phoenix neumí zahrát špatně, Liv Tyler je rozkošná, provokatérka Jennifer Connelly zase moc dobře ví, proč spolužákům padají v knihovně pod stůl tužky. ()

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $-miliónovTržby USA $5,936,344Tržby Celosvetovo $-║ Skvelé herecké obsadenie v nevýraznom príbehu, kde nie je dohromady takmer nič čo by v akomkoľvek ohľade mohlo niečo ponúknuť. Dá sa povedať že film trpí z časti aj na neobratnosti režiséra. /40%/ ()

Reklama

Kitcat 

všechny recenze uživatele

Zvláštní film, né že by byl něčím extrémně zajímavý nebo komplikovaný, spíš naopak. Děj nebyl extra originální a celý se docela táhl. Přesto mě film nenudil. A to s největší pravděpodobností díky hlavním propagonistům. Krásná, zasněná Liv Tyler a vedle ní jiný, unikátní Joaquin Phoenix. Ti dva byli srdcem tohoto filmu, bez nich bych na film buď velmi rychle zapomněla nebo bych se snad ani nedokoukala. Ale něco z toho filmu, něco z těch dvou ve mně zůstalo. ()

Razzor_82 

všechny recenze uživatele

"Strkej ho někam jinam, než do mých dcer!" Dva chudí bratři, kteří mají pomyšlení na dcery místního boháče. Dva kontrasty v lásce. Jeden je svůdník a druhý zase poleno. Sympatické herecké obsazení s krásnými děvčaty ale příběh je slabý jak čaj.  Zvláštní atmosféra Ameriky 50. let. Tady se dělili lidi většinou na boháče a lůzu.  6/10 ()

dr.fish 

všechny recenze uživatele

Nijak složité vyprávění ze života dvou bratrů a jejich vzájemného vztahu. Film se vymyká průměru především hereckým obsazením, které snímek vrhá z vod romantiky až k dramatu, které je uvěřitelné a zábavné zároveň. Na herečky se dobře kouká a navíc k tomu ještě hrají, chlapci jakbysmet. Rád jsem zavzpomínal na filmové techniky let devadesátých, dnes už by tenhle film asi v kině neměl šanci, je to moc pomalé, jednoduchý děj, moc se toho nechává na divákovi atd. Pomalé filmy začínám mít čím dál radši a tenhle byl velmi příjemný... ()

Galerie (40)

Zajímavosti (6)

  • Alice (Joanna Going) vo filme hovorí Dougovi (Joaquin Phoenix), že je o dva roky staršia. V skutočnosti je Joanna Going od Joaquina Phoenixa staršia až o 12 rokov. (Arsenal83)

Reklama

Reklama