Teenageři v Los Angeles mají jasný pohled na svět kolem sebe. Problémy neexistují a když, tak jejich řešení je jednoduché. Rodiče ti nerozumí? Důležitější je, že máš silnou motorku a rande s pěknou kočkou. Život je nekonečná párty. Sex, halucinogeny, znásilnění, vražda i únos... (oficiální text distributora)

Trevor

V porovnaní s Doom generation je Nowhere slabším filmom, ktorý sa narozdiel od prvého spomínaného filmu sústredí skôr na vizuálnu stránku ako na dej, ktorý v Nowhere takmer úplne chýba. Je to taká sonda do duše zmagorenej generácie, pre ktorú sú základom bytia iba drogy a sex a hodnoty normálnych ľudí sú im na míle vzdialené. Napriek tomu za pozretie stojí a názor si vytvorí každý sám. Nepredpokladám však, že sa u niektorého z filmových fanúšikov umiestní v jeho osobnej top dvadsiatke. 55%. ()

mr.kliky

takovej americkej acid house pro děti s božím stupidním soundtrackem těch neprůměrnějších devadesátkovejch sraček, haistylem vzatým od těch největších profíků svý doby (tim myslím coal chamber a offspring), všudypřítomnýma náušnicema, pár mrtvolama a postavama prázdnejma jak kelly z ženatý se závazky (která je tam na bonus taky) snad až na tu hlavní a její halucinační noční muru. . ale nějakým způsobem to aspon neni zkurvená nuda a konec správně přes čáru. ()

Marqta

A tohle bylo co proboha? Barevná slátanina bez děje plná drog, sexu a krve. Ze začátku jsem se ukrutně nudila a později jsem jen doufala, že se něco stane a nebude to taková nuda bez pořádného děje. Asi chápu, že právě to byl účel, nicméně i na to že stopáž není nijak dlouhá, byla neúnosně dlouhá - uvážíme-li že se tam naprosto nic neděje. Ale abych řekla i něco pozitivního- tak se tam dá najít pár myšlenek a dobrých scén, to ale asi neznamená že bych se na tenhle film někdy koukla znovu. ()

Radim

Možná jsem si měl před sledováním filmu šluknout nebo rovnou píchnout, abych film pochopil. Takto to pro mě byla jen změť nechutných a nelogických scén - i když to byl asi záměr. Jediné, co mě na filmu bavilo, bylo obsazení: Jamese Duvala si z nějakého důvodu dobře pamatuju z "Dne nezávislosti", Melounka asi netřeba připomínat, mihla se Brenda z Beverly Hills, jeden herec vypadal jako Banderas, objevily se tady módní ikony dvojčata Brewerovi, Mena Suvari z Americké krásy a další. ()

Blackhawks odpad!

Abosolutně nechápu smysl tohoto ujetého filmu.. podíval jsem se na něj jen proto, že jsem se zkurveně nudil ( nechci být vulgární) ale měl jsem opravdu co dělat, abych se vydržel koukat do konce.. A závěrečná scéna téhle scifi-komedie tomu dodala korunu. Nezůstáva někdy rozum stát, nad podobnými filmy?! ()

• Přestože se příběh odehrává v jednom dni, mění aktéři i několikrát své oblečení. Jen postava Dark (Beverly D´Angelo) má celý příběh jeden oblek. (Terva)
  • Film je završením trilogie, kterou Gregg Araki přezdívá souhrným názvem "Teenage Apocalypse Trilogy". Do trilogie dále patří filmy Totally F***ed Up (1993) a Zkurvená generace (1995). (Terva)
  • Natáčení probíhalo v Los Angeles v Kalifornii. (Terva)