Walter Matthau podává jeden ze svých nejlepších výkonů v roli proslaveného fyzika, který musí vyřešit zvlášť ožehavý problém - odlákat svou oduševnělou neteř Catherine (Meg Ryanová) od snoubence, naškrobeného anglického suchara, a převést ji do náruče automechanika (Tim Robbins). Ten se k ní perfektně hodí, avšak stojí to velké úsilí změnit zaolejovaného chlapa v nablýskaného šlechtice. I když se vám to zdá nemožné, nepodceňujte nápady strýce Alberta a sílu lásky! (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Dr.dogous

scénář 3 režie 3 herci 4 výprava 2 celkem 12 hodnocení 60% zábavná love story, o tom jak sympatický manuál vyzraje nad intošem a o tom, čeho jsou chlapi schopni, když chtěj ulovit štabajznu, do které se zamilovali. Soupeř byl potrhlý psycholog, i tak ulovit neteř Einsteina není žádná brnkačka. ()

P@\/EL

Pohodová komedie, která je jednak vtipná a také inteligentní, a to přímo doslova. Ač romantické příběhy moc nemusím, tak tenhle mi nepřipadal vyložené vlezlý a přeslazený a docela mi sednul. Albert Einstein je zde vyobrazen jako příjemný fajn chlapík a spolu s patičkou postarších fyziků obstarává většinu humorných situací. Moc se mi líbila scéna, když radí mladému Edovi při fyzikálním testu. ()

BONOBON

Příjemná a (jak napovídá název) inteligentní komedie, ve filmografii Meg Ryanové na míle vzdálená většině jejích typických slzopudných cajdáků. ()

aquarkko

Zajímavá námět, to je asi tak všechno, co film činí zajímavým. Nevím, jestli by v originále byl lepší, v českém znění je to průměrná love story, hlavně moc nemusím ztřeštěnýho Matthaua a Meg Ryan je snad ve všech filmech rybička bez života. ()

sabatko

Prostě nemůžu dát jen tři, i když mě k tomu svádí výkon meg ryan, která má ve svém repertoáru snad jen polohu romantické, rozpustile blondaté slečny/ ženy nenápadně vyhlížející potencionálního manžela. Einstein a jeho přátelé jsou kořením celého filmu. Nebýt tam, je to jen jeden obyčejný, všední snímek, který shlédneš a zapomeneš. ()

Emma214

Velmi příjemný a vtipný film. Pokud máte rádi jemný inteligentní humor je to film pro vás. Meg, Ryan, Tim Robins a Walter Mattau jsou toho zárukou. ()

angelle

Veľmi milé, veľmi romantické. Ak bol Einstein ozaj taký lišiak, musel to byť skvelý človek. Čo viac dodať...wahoo! ()

makoviceee

Pro pobaveni je dle kohosi tady udajne nutne dostatecne vysoke IQ… Tak ja nevim, ale podle vseho 140 nestaci. 🤦🏼‍♀️ ()

Sejkorka

Napoprvé 3 bez recenze. Napodruhé 2 *. Čtveřice geniálních ztřeštěných stařečků je více iritující, nepravděpodobnost výskytu prezidenta vyšší, dabing Dany Černé není špatný, ale s Martinou Menšíkovou lepší. Pozitivem je výkon Waltera Matthaua v roli Einsteina. ()