Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Herečka Reese Holden dostala nabídku, o které se jí ani nezdálo, knižní vydavatel chce publikovat dopisy, které napsal její otec, samotářský spisovatel, své ženě až po její smrti. Když se však Reese vrátí do rodného Michiganu, zjistí, že se k jejímu otci nastěhovali nezaměstnaná studentka a rádoby hudebník… Otec se najednou stará více o své nové přátele než o své zdraví – najde k sobě otec s dcerou opět cestu zpátky…? (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (28)

misterz 

všechny recenze uživatele

A o čom to vlastne bolo? Pointa i so zápletkou vyzneli kamsi do stratena. Bolo to hlavne kvôli totálne slabej réžii v podobe šedivého dramatického spracovania. Ani ryba ani rak, scenár toho tiež veľa neporiešil. Na druhú stranu bolo aspoň zaujímavé vidieť Willa Ferrela v inej polohe ako komediálnej. Podpriemer. 40/100 ()

Janek 

všechny recenze uživatele

...ale docela to ušlo, jen ten Ferrell je chudák zaškatulkovanej coby komik saturday night live, takže v dramatu to trochu ruší (ale hraje překvapivě utlumeně), Harris je jasně nejlepším hercem v tomto snímku, podává celkem uvěřitelný výkon starého a zesláblého spisovatele...občas to má dobrou atmosféru, občas to nudí, občas to trošku pobaví...dobrej standart. ()

Reklama

zdepapepa 

všechny recenze uživatele

Stokrát omílané téma dokola. Plno klišé a pár děr v příběhu. Když si k tomu přidáte konecnekonec. Přiznávám, že některé scény byly dojemné, ale přesto pár lidiček, které spojuje vztah k jednomu člověku a každý se potýká se svými problémy mě nedokáže dojmout. Extra body ovšem za rozbor života jako literárního textu a za (jak už tu padlo několikrát) maličkosti jako ruka v šuplíku, plán b a kotě v tašce. ()

B!shop 

všechny recenze uživatele

Prijemne civilni snimek, bohuzel na stokrat ohrany tema udobrovani rodiny a v tomhle pripade sem tvurci nedali nic, cim by pribeh ozvlastnily. Navic mi neprislo, ze by na zacatku byly nak moc rozhadany a na konci ze by se jejich vztahy o tolik moc zlepsily. Ale i kdyz je pribeh ohranej, je natocenej docela zabavne a nenudi. Hlavni zasluhu na tom maj herci, Harris je klasicky perfektni, moje oblibena Zooey tu podava fakt perfektni vykon a Ferrell se mi v tyhle nekomedialni roli libil vic nez v Horsi uz to nebude, ale je fakt, ze sem cekal, kdy si stahne gate, popadne kytaru a zacne nekde vyrvavat. Na 4* to sice neni, ale jedna se o prijemnej snimek. ()

runner85 

všechny recenze uživatele

Tak teraz neviem čo si mám o tomto myslieť. Popis hovorí jasne "komédia". No nielenže som sa počas celého filmu nezasmial / pár úsmevných okamihov to má / ale to nebolo spôsobené ničím vtipným. Okrem toho je to dosť melancholické a depresívne no ale aj napriek tomu čo som povedal je to dobré. Najhoršie je mať v srdci bolesť, prázdno a nevedieť dať svoje city najavo ... a ďakujem Zooey Deschanel bez nej by som o tento film asi nezakopol ()

Galerie (4)

Zajímavosti (3)

  • Píseň hranou na klavír, která zazní ke konci filmu, složila Zooey Deschanel a nese název "Bittersuite". (D3VIL)
  • Fotky s pózující Reesinou (Zooey Deschanel) matkou jsou ve skutečnosti fotkami matky Zooey, Mary Jo Deschanel. (D3VIL)
  • Anthony Rapp hrající Deana je bratr režiséra Adama Rappa. (D3VIL)

Reklama

Reklama