Epizody(40)
-
Darkness at Noon, Part 1 (E01)
-
Darkness at Noon, Part 2 (E02)
-
The True Face of a Monster (E03)
-
Fear Itself (E04)
-
Deadliners (E05)
-
Casting the Runes (E06)
-
The Infernal Machine (E07)
-
Home Is Where the Horror Is (E08)
-
Killjoys (E09)
-
The Unseen (E10)
-
The Crawler (E11)
-
The Pied Piper of Manhattan (E12)
-
Be Careful What You Wish For (E13)
-
Greased (E14)
-
The Jersey Devil Made Me Do It (E15)
-
Dry Spell (E16)
-
Sonic Youth (E17)
-
Ghost Apocalyptic Future (E18)
-
Birds of Prey (E19)
-
Seeds of Destruction (E20)
-
The Luck of the Irish (E21)
-
The Ghostmakers (E22)
-
Slimer's Sacrifice (E23)
-
Grundel-Esque (E24)
-
In Your Dreams (E25)
-
Moby Ghost (E26)
-
Fallout (E27)
-
Eyes of a Dragon (E28)
-
Till Death Do Us Start (E29)
-
Glutten for Punishment (E30)
Obsahy(1)
Dr. Egon Spendler byl nucen rozpustit svou skupinu lovců duchů, a každý ze členů jde svou vlastní cestou. Jednoho dne se však opět oběvují duchové. Spendler se tak záhy rozhodne k přijetí nových členů svého týmu. Lov na duchy po celém New Yorku může opět začít. V týmu lovců je Kylie Griffin - expert na okultismus, Eduardo Rivera - cynik a lenoch, Garrett Miller - ochrnutá dívka na vozíku a Roland Jackson - specialista na zbraně. (Terva)
(více)Hrají
James Marsden
USA
Nejlepší seriály:
Westworld (2016) (seriál)
Mrs. America (2020) (seriál)
Robot Chicken (2005) (seriál)
Victor Raider-Wexler
USA
Nejlepší seriály:
Přátelé (1994) (seriál)
Dr. House (2004) (seriál)
Báječná léta (1988) (seriál)
Mayim Bialik
USA
Nejlepší seriály:
Teorie velkého třesku (2007) (seriál)
Báječná léta (1988) (seriál)
Veselé obludy (1994) (seriál)
Gary Anthony Sturgis
USA
Nejlepší seriály:
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Každý den v akci (1996) (seriál)
Teen Titans (2003) (seriál)
George Cheung
Hongkong
Nejlepší seriály:
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Dr. House (2004) (seriál)
M*A*S*H (1972) (seriál)
Roger Rose
USA
Nejlepší seriály:
Kocour Felix (1995) (seriál)
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
The What a Cartoon Show (1995) (seriál)
Mark L. Taylor
USA
Nejlepší seriály:
Kocour Felix (1995) (seriál)
My z Kačerova (1987) (seriál)
M*A*S*H (1972) (seriál)
Mary Jo Catlett
USA
Nejlepší seriály:
My z Kačerova (1987) (seriál)
M*A*S*H (1972) (seriál)
Taková moderní rodinka (2009) (seriál)
Stephanie Faracy
USA
Nejlepší seriály:
Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)
Vražedná práva (2014) (seriál)
Taková moderní rodinka (2009) (seriál)
James Avery
USA
Nejlepší seriály:
Pomsta - s.r.n. (1998) (seriál)
Zlatá sedmdesátá (1998) (seriál)
Spiderman (1994) (seriál)
Nick Jameson
USA
Nejlepší seriály:
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
The What a Cartoon Show (1995) (seriál)
The Boondocks (2005) (seriál)
Cynthia Songé
USA
Nejlepší seriály:
Na zdraví (1982) (seriál)
Roughnecks: The Starship Troopers Chronicles (1999) (seriál)
Ženatý se závazky (1987) (seriál)
Tony Jay
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Městečko Twin Peaks (1990) (seriál)
Reboot (1994) (seriál)
The Golden Girls (1985) (seriál) - herec, a.z.
Jim Piddock
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Přátelé (1994) (seriál)
Ze Země na Měsíc (1998) (seriál)
The Tracey Ullman Show (1987) (seriál)
Billy Jayne
USA
Nejlepší seriály:
The Golden Girls (1985) (seriál)
Cesta do nebe (1984) (seriál)
Příběhy z temnot (1983) (seriál)
Mary Kay Bergman
USA
Nejlepší seriály:
Kocour Felix (1995) (seriál)
The What a Cartoon Show (1995) (seriál)
Family Dog (1993) (seriál)
Fernando Escandon
Nejlepší seriály:
Perníkový táta (2008) (seriál)
Příhody Pižly Mžika (2003) (seriál)
Skutečná dobrodružství Jonnyho Questa (1996) (seriál)
Victor Brandt
USA
Nejlepší seriály:
Kocour Felix (1995) (seriál)
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Mezi námi medvědy (2015) (seriál)
Hamilton Camp
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Kocour Felix (1995) (seriál)
My z Kačerova (1987) (seriál)
M*A*S*H (1972) (seriál)
Loren Lester
USA
Nejlepší seriály:
The Chosen (2017) (seriál)
Batman (1992) (seriál)
Avengers: Nejmocnější hrdinové světa (2010) (seriál)