Reklama

Reklama

Poctivý zámečník Ernest nechtěně získá pověst skvělého zloděje a zaplete se do velké krádeže šperků. (Netflix)

Recenze (3)

Flego 

všechny recenze uživatele

Britská komédia s povestným humorom a ľahkosťou. Majster zámočník sa dostane do krížka so zákonom pre svoju naivitu a dôverčivosť. V tomto ohľade je film poučný, hoci ho netreba brať vážne. Zábavné sú však scény, do ktorých sa náš hrdina dostáva a treba uznať, že neznámy Charlie Drake preukázal veľkú dávku humoru, nadsádzky a komediálneho talentu. Tretia recenzia. ()

Martin741 

všechny recenze uživatele

Podvodnici, zlodeji, udavaci, spehuje sa vo velko, vydieranie, kradez  sperkov. Peter Graham Scott sa konecne predviedol, a dokazal, ze je schopny natocit  fajnu komediu.  Divak sa smeje aj po 60 rokoch   : 89 % ()

sator

všechny recenze uživatele

Ernest Wright (Charlie Drake ) je poctivý a naivní zámečník, který věří, že všichni ostatní jsou stejně upřímní. Nejprve je podveden podvodníkem, aby otevřel auto. Policie ho dopadne, ale dostane podmínku. Dále ho tentýž muž oklame, aby se vloupal do domu, a znovu je chycen, zatímco darebák uteče a on přistane ve vězení. Když je propuštěn, znovu ho podvede, tentokrát ho žena, vláká do otevření trezoru, za což dostává tříletý trest odnětí svobody. ()

Reklama

Reklama