Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Tady by bylo tak krásně, kdyby se do města nenakvartýroval ten zatracený prašivý kojot Rumpo Kid!
Je pravda, že šerif Albert Earp neměl poslední dobou zrovna nejlepší formu, ale na starého, hluchého a slepého šerifa se každý styděl vystřelit a tak obyvatelé Stodge City mohli žít v klidu. Teď má hrobník Josh práci a soudce a zároveň starosta Burke starosti. Tady může pomoct jen federální maršál z Washingtonu! Jenomže i úřední šiml je jenom člověk a do Stodge City je tak omylem poslán Marshal P. Knutt – čistič odpadů. Tak jen do toho, vypláchněte kanály a pak taste kolty! (dopitak)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (3)

dopitak 

všechny recenze uživatele

11. Carry On Cowboy (1965) ___ Hodně dobrá parodie na westerny, padouchy, indiány a vůbec všechno z dob Wyatta Earpa. Stará známá parta opět pohromadě. Kenneth Williams namaskován téměř k nepoznání, ovšem nejlepší je starý šerif, který ani s brýlemi netrefí ze dveří. Náčelník Big Heap měl pěknou squaw, ovšem nejhezčí ženou filmu je pomstu hledající Annie Oakley (Angela Douglas). Očekávaný průběh je velmi mile vyšperkován skvělou závěrečnou přestřelkou, odehrávající se takříkajíc ve dvou vesmírech :-) ()

MacGuffin 

všechny recenze uživatele

H. - Sidney James (Rumpo); Kenneth Williams (soudce Burke); Joan Sims (Belle); Jim Dale (Marshall P. Knutt); Percy Herbert (Charlie); Charles Hawtrey (Big Heap); Bernard Bresslaw (Little Heap); Angela Douglas (Annie) ()

Reklama

Pohrobek 

všechny recenze uživatele

Městečko Stodge City je poklidné místo, než ho jednoho dne obsadí obávaný Rumpo Kid (Sid James) se svou bandou. Poté, co nemilosrdně odpráskne hluchého a k tomu slepého šerifa (Jon Pertwee), obrátí se vyděšený soudce Burke (Kenneth Williams) na vládu ve Wahingtonu, od níž se doprošuje vyslání záchranného marshala. Tady dojde k zásadnímu omylu a místo marshala je do Stodge City poslán deratizátor Marshal P. Knutt (Jim Dale)... V dnešní době to možná až tak vtipné nepříjde, ale pokud chcete vědět, jak si v šedesátých letech v Anglii vážili pistolníků, indiánů a vůbec westernového žánru jako takového, neprohloupíte. ()

Galerie (5)

Reklama

Reklama