Epizody(127)
-
Episode 1 (S03E01)
-
Episode 2 (S03E02)
-
Episode 3 (S03E03)
-
Episode 4 (S03E04)
-
Episode 5 (S03E05)
-
Episode 6 (S03E06)
-
Episode 7 (S03E07)
-
Episode 8 (S03E08)
-
Episode 9 (S03E09)
-
Episode 10 (S03E10)
-
Episode 11 (S03E11)
-
Episode 12 (S03E12)
-
Episode 13 (S03E13)
-
Episode 14 (S03E14)
-
Episode 15 (S03E15)
-
Episode 16 (S03E16)
-
Episode 17 (S03E17)
-
Episode 18 (S03E18)
-
Episode 19 (S03E19)
-
Episode 20 (S03E20)
-
Episode 21 (S03E21)
-
Episode 22 (S03E22)
-
Episode 23 (S03E23)
-
Episode 24 (S03E24)
-
Episode 25 (S03E25)
-
Episode 26 (S03E26)
-
Episode 27 (S03E27)
-
Episode 28 (S03E28)
-
Episode 29 (S03E29)
-
Episode 30 (S03E30)
Hrají
Małgorzata Potocka
Polsko
Nejlepší seriály:
Chyłka - Oskarżenie (2021) (seriál)
Gang zelené rukavičky (2022) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Wojciech Błach
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
1670 (2023) (seriál)
DNA (2019) (seriál)
Irena Karel
Polsko
Nejlepší seriály:
Przygody Pana Michała (1969) (seriál)
Kapitán Kloss (1968) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Maciej Damięcki
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Kapitán Kloss (1968) (seriál)
Planeta Single: Osm příběhů (2021) (seriál)
Marek Kaleta
Nejlepší seriály:
Plebania (2000) (seriál)
Elżbieta Jagiełło
Nejlepší seriály:
Plebania (2000) (seriál)
Dariusz Wiktorowicz
Polsko
Nejlepší seriály:
Lekarze (2012) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Wanda Elbińska-Robaczewska
Polsko
Nejlepší seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Dariusz Dobkowski
Nejlepší seriály:
Mistr a Markétka (1988) (seriál)
13 posterunek (1997) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Mariusz Słupiński
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Rodzinka.pl (2011) (seriál)
Rodinné hry (2022) (seriál)
Marek Grabowski
Nejlepší seriály:
Čapí příběhy (1997) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Leszek Abrahamowicz
Polsko
Nejlepší seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Stanisław Pąk
Polsko
Nejlepší seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
Král Varšavy (2020) (seriál)
Rodinné hry (2022) (seriál)
Anna Lenartowicz
Polsko
Nejlepší seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Mirosława Nyckowska
Polsko
Nejlepší seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Ewa Pająk
Polsko
Nejlepší seriály:
Král Varšavy (2020) (seriál)
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Mariusz Wojciechowski
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Anita Jancia
Polsko
Nejlepší seriály:
Wataha (2014) (seriál)
Ostuda (2023) (seriál)
Anděl smrti (2020) (seriál)
Kacper Gaduła-Zawratyński
Polsko
Nejlepší seriály:
Anděl smrti (2020) (seriál)
Gang zelené rukavičky (2022) (seriál)
Ultrafialoví (2017) (seriál)
Lech Mackiewicz
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Učitel (2016) (seriál)
Mizera (2010) (seriál)