Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Kapitán EO [Michael Jackson] je na vesmírné misi se svým týmem, aby našli Zlou královnu [oskarová Anjelica Huston] a předali jí velmi spaciální dárek. Kapitán Eo svým bojem a tancem vysvobodí lidi z otroctví Zlé královny. (bublajsa)

Recenze (32)

vitekpe 

všechny recenze uživatele

Ctvrt hodiny dlouhy videoklip s MJ, ktery v te dobe uz zcela propadl dojmu, ze je spis neco jako zena... Nevim co k tomu "filmu" moc rict, protoze jsem (na rozdil od tvurcu) nepozrel LSD, takze cely smysl tohoto mi unika. Digi osmdesatky (rozumej bez jakekoliv spetky vkusu) v cire podobe. :) Tazko rict, jak tohle vlastne ohodnotit...tomu se da udelit od odpadu az po pet hvezd. Ja budu alibista a dam stred. ()

ZekiZeki 

všechny recenze uživatele

Krátkometrážní science fiction snímek s Michaelem Jacksonem v hlavní roli se v roce 1986 objevuje v zábavních parcích společnosti Disney ve specializovaných kinosálech. Captain EO byl propagován jako 4D film, neboť kinosály byly vybaveny laserovými světly, kouřovými efekty a hydraulickými sedačkami. Tento snímek umožnil divákům nahlédnout do budoucnosti nové vlny 3D filmů. Film režiséra Francise Forda Coppoly se v přepočtu produkčních nákladů na jednu minutu filmu stal v té době nejdražším snímkem v historii. ()

Reklama

Djkoma 

všechny recenze uživatele

Hodně drsné ! FFC podle scénáře George Lucase povolává do zbroje nejvyššího rytíře, capitána Michaela Jacksona v boji proti Anejlice Huston, která neskutečně připomíná královnu borgů a působí opravdu strašidelně. Škoda, že celý kraťas je spíš pohádka pro malé děti, v které všechno zlé zažene hudba a tanec Michaela. ()

bartias 

všechny recenze uživatele

Coppola režíruje, Lucas mu pomáhá se scénářem. Ze začátku to vypadá jako vykradačka Star Wars, ale loutky mimozemských hrdinů si produkce "vypůjčila" z Temného krystalu a kostýmy záporáků i jejich královny z Vetřelců. Nechybí pořádné taneční číslo, jenže v hraných pasážích se Jackson tváří nezvykle moc jako jelito. Aspoň je jasné, jaké se mu tenkrát v osmdesátých líbily filmy. ()

tomtomtoma 

všechny recenze uživatele

Captain EO je mohutně nadstandardním marketinkovým lákadlem pro disneyovské zábavní parky. Finanční hojnost, jemný závan hvězdných válek, záruka se jménem uctívaného filmového režiséra Francise Forda Coppoly, celebrita sladké popové hudby doby Michael Jackson, modelka a herečka Anjelica Huston ve smyslnosti nahé kůže, 4D sci-fi prožitek s osobní účastí a fenomenální obchodní značka Walt Disney slaví další komerční úspěch. Ano, i Captain EO je jednou z podob komerčního filmu pro zábavní účely. Captain EO je nákladnou a efektní pouťovou atrakcí k přilákání většího počtu zákazníků. Svoji úlohu splnilo filmové dílo na výbornou. ()

Zajímavosti (4)

  • Film Captain EO byl dlouhá léta ozdobou většiny Disneylandů. (Roman.Ticka)

Reklama

Reklama