Režie:
David GreenwaltKamera:
Victor J. KemperHudba:
Jan Hammer ml.Hrají:
C. Thomas Howell, Lori Loughlin, Kelly Preston, Dee Wallace, Cliff De Young, Leigh Taylor-Young, Fred Ward, Casey Siemaszko, Courtney Gains, Corey Haim (více)Obsahy(1)
Poslední den před začátkem letních prázdnin dostává Michael vášnivý, ale nepodepsaný milostný dopis… (oficiální text distributora)
Hrají
C. Thomas Howell
USA
Nejlepší filmy:
E.T. - Mimozemšťan (1982)
Liga spravedlivých: Záchrana světa (2013)
Gettysburg (1993)
Lori Loughlin
USA
Nejlepší filmy:
Tajná ctitelka (1985)
Rad (1986)
Lunapark smrti (1985)
Kelly Preston
USA
Nejlepší filmy:
Není co ztratit (1997)
Od soumraku do úsvitu (1996)
Hra snů (1999)
Dee Wallace
USA
Nejlepší filmy:
E.T. - Mimozemšťan (1982)
Final Cut - Dámy a pánové (2012) - a.z.
The Haunted World of El Superbeasto (2009)
Cliff De Young
USA
Nejlepší filmy:
Sever a Jih (1985) (seriál)
Sláva (1989)
Věznice Andersonville (1996) (TV film)
Leigh Taylor-Young
USA
Nejlepší filmy:
Miluji tě, Alice B. Toklasová! (1968)
Zubaté ostří (1985)
Jezdci (1971)
Fred Ward
USA
Nejlepší filmy:
Správná posádka (1983)
Útěk z Alcatrazu (1979)
Bláznivá střela 33 a 1/3: Poslední trapas (1994)
Casey Siemaszko
USA
Nejlepší filmy:
Návrat do budoucnosti (1985)
Návrat do budoucnosti II (1989)
O myších a lidech (1992)
Courtney Gains
USA
Nejlepší filmy:
Návrat do budoucnosti (1985)
Memphiská kráska (1990)
Drogy z Times Square (1986) (TV film)
Corey Haim
Kanada
Nejlepší filmy:
Prvorozený (1984)
Murphyho dobrodružství (1985)
Tajná ctitelka (1985)
John Terlesky
USA
Nejlepší filmy:
Schůzka se smrtí (1988)
Tajná ctitelka (1985)
Jsem už dospělý (1985) (TV film)
Doug Savant
USA
Nejlepší filmy:
Columbo (1971) (seriál)
Tajná ctitelka (1985)
Odpolední směna (1984)
Ernie Lively
USA
Nejlepší filmy:
Třinácté patro (1999)
V měsíčním svitu (1991)
Temné nebe (1996) (seriál)
Ken Lerner
USA
Nejlepší filmy:
Columbo (1971) (seriál)
Doktor (1991)
Neporazitelný II: Poslední zůstává (2006)
Scott McGinnis
USA
Nejlepší filmy:
Závod s měsícem (1984)
Star Trek III: Pátrání po Spockovi (1984)
Wacko (1982)
J.J. Cohen
Nejlepší filmy:
Návrat do budoucnosti (1985)
Návrat do budoucnosti II (1989)
Návrat do budoucnosti III (1990)
Dermott Downs
USA
Nejlepší filmy:
Tajná ctitelka (1985)
Útěk na čarodějnou horu (1975)
Podivný pátek (1976)
Janet Carroll
USA
Nejlepší filmy:
Příběh Mitche Snydera (1986) (TV film)
Ally McBealová (1997) (seriál)
Talent pro hru (1991)
Geoffrey Blake
USA
Nejlepší filmy:
Forrest Gump (1994)
Apollo 13 (1995)
Trosečník (2000)
Ron Burke
Nejlepší filmy:
Incident at Phantom Hill (1966)
Miluji tě, Alice B. Toklasová! (1968)
Cutterova cesta (1981)