Reklama

Reklama

New Tricks

(seriál)
Trailer
Drama / Krimi / Mysteriózní / Komedie
Velká Británie, (2003–2015), 103 h 15 min (Minutáž: 57–87 min)

Hrají:

Dennis Waterman, Amanda Redman, Alun Armstrong, James Bolam, Polly Frame, Denis Lawson, Nicholas Lyndhurst, Harriet Walter, Patrick Malahide (více)
(další profese)

Série(12) / Epizody(105)

Videa (1)

Trailer

Recenze (2)

Ezis 

všechny recenze uživatele

"Starého psa novým kouskům nenaučíš" - odtud název. Slušný britský televizní průměr, což vlastně znamená, že to je velice kvalitní seriál. Oproti Vraždám v Midsomeru nebo Poirotovi je vážnější a realističtější, snad proto, že se odehrává v současném Londýně. Některé příběhy zaujmou svou lidskostí, prostě si nějak umíte představit, že se někomu opravdu stalo něco smutného. Spousta postav a příběhů je originální, výborně napsaná a určitě si je budu ještě dlouho pamatovat. Krom toho jsem se tu naučila různá zajímavá fakta, třeba že slavná novinářská Fleet Street se jmenuje podle zazděné podzemní řeky Fleet. Ale seriál se pořád drží tak nějak uprostřed, nikdy nedosáhne takové humorné lehkosti jako Poirot ani tak syrové a depresivní atmosféry jako Taggart nebo Waking the Dead. Jestli vám tahle střední cesta bude vyhovovat nebo ne - to uvidíte sami. Vysloužilí policisté i jejich šéfové jsou ohromně sympatičtí a Alun Armstrong má hereckého talentu a charismatu na rozdávání. A samozřejmě nechybí spousta skvělého suchého humoru. Ale seriál nefunguje tak dokonale jako jiné výborné současné britské seriály (Dr. Who, Sherlock, Lewis atd. atd.), jako by do něj tvůrci nebyli tak nadšení, jak by bylo potřeba, nebo si herci mezi sebou úplně nerozuměli - prostě něco trochu chybí. ()

zeďa 

všechny recenze uživatele

BBC detektivky umí a "New Tricks" není výjimkou. Prakticky každá epizoda má hlavu a patu, jednotlivé postavy se chovají realisticky, nepoužívají se žádné technické zkratky ve stylu CSI a celé to doplňují velmi dobré herecké výkony hlavních představitelů (zvlášť Alun Armstrong je perfektní). Posledních pár sérií poznamenala postupná výměna osazení. ()

Reklama

Galerie (26)

Reklama

Reklama