Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Hrdinové Batman, Robin a Batgirl chrání obyvatele města Gotham před různorodými typy padouchů. Jejich snahu ovšem poněkud komplikuje skřítek pocházející z jiné dimenze, který je velikým obdivovatelem maskovaného křižáka a který svému maskovanému idolu velice rád pomáhá v boji za spravedlnost, čímž ale napáchá více škody než užitku... (fiLLthe3DD)

(více)

Recenze (2)

blondboss 

všechny recenze uživatele

Ee, toto nefungovalo tak ako malo. Kreslený Batman a jeho nové dobrodružstvá v hlasovom podaní Adama Westa a Burta Warda z klasického seriálového hitu dôb minulých ma tak nebavili, ako by som očakával. Bolo to na môj vkus až moc nedotiahnuté a ani tie hlášky v podaní Bat-mita tomu veľmi nepridali. Podpriemerné - 35 % ()

Reklama

Zajímavosti (2)

  • Krátce před uvedením byly přijaty nové normy týkající se dětského televizního obsahu, a tak se záporák Penguin musel obejít bez své dlouhé cigarety. (fiLLthe3DD)
  • Ačkoli se Riddler na okamžik mihne v úvodní znělce, tak v samotném seriálu se tato postava nakonec neobjevila, jelikož autorská práva na postavy Riddlera, Scarecrowa a Solomona Grundyho v té době vlastnila společnost Hanna-Barbera. (fiLLthe3DD)

Reklama

Reklama