Polsko,
2005, 32 h 31 min
(Minutáž: 45–50 min)
Epizody(40)
-
Życie na nowo (S07E01)
-
Porwanie (S07E02)
-
Powrót (S07E03)
-
Chorobliwy strach (S07E04)
-
Nieszczęsny skarb (S07E05)
-
Uśpiona miłość (S07E06)
-
Pilny zabieg (S07E07)
-
Tenisistka (S07E08)
-
Polityczne uderzenie (S07E09)
-
Zostać gwiazdą (S07E10)
-
Zawodowe rozczarowanie (S07E11)
-
Podwójne życie (S07E12)
-
Pechowy dzień (S07E13)
-
Wesele w Leśnej Górze (S07E14)
-
Ślub Mariolki (S07E15)
-
Czekając na szamana (S07E16)
-
Strongman (S07E17)
-
Złodziejskie serce (S07E18)
-
Lepsza córka (S07E19)
-
Małżeńskie porachunki (S07E20)
-
Męska decyzja Mariolki (S07E21)
-
Dziewczyna na telefon (S07E22)
-
Ostatnie spojrzenie (S07E23)
-
Niebezpieczny biznes (S07E24)
-
Zobaczyć słowa (S07E25)
-
Zniknięcie Małgosi (S07E26)
-
Uwięziony (S07E27)
-
Tchórzliwy bohater (S07E28)
-
Kocia mama (S07E29)
-
Wspólna pacjentka (S07E30)
Hrají
Monika Perdjon
Polsko
Nejlepší seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Iga Cembrzyńska
Polsko
Nejlepší seriály:
Kapitán Kloss (1968) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Joanna Szurmiej-Rzączyńska
Polsko
Nejlepší seriály:
Klangor (2021) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Aleksandra Nieśpielak
Polsko
Nejlepší seriály:
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Małgorzata Pieczyńska
Polsko
Nejlepší seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Dříve než zemřeme (2017) (seriál)
Box 21 (2020) (seriál)
Andrzej Gałła
Polsko
Nejlepší seriály:
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Kouzelný strom (2003) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Dagmara Siemińska
Nejlepší seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Anna Bojara
Nejlepší seriály:
Král Varšavy (2020) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Katarzyna Zawadzka
Polsko
Nejlepší seriály:
Dabing Street (2018) (seriál)
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Olga Szczechura
Nejlepší seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Tomasz Budyta
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Lekarze (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Anita Poddębniak
Polsko
Nejlepší seriály:
Velká voda (2022) (seriál)
Na mušce (2018) (seriál)
Kruk (2018) (seriál)
Jacek Borkowski
Polsko
Nejlepší seriály:
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Klan (1997) (seriál)
Maciej Winkler
Nejlepší seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Lesk (2022) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Karina Piwowarska
Nejlepší seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Joanna Orleańska
Polsko
Nejlepší seriály:
Učitel (2016) (seriál)
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Marek Lewandowski
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Tajemství šifrovací věže (2007) (seriál)
Strážce svědomí (2009) (seriál)
Zofia Perczyńska
Polsko
Nejlepší seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Elżbieta Kamińska
Nejlepší seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Agata Wątróbska
Polsko
Nejlepší seriály:
Vzpomínka v mlze (2023) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Przepis na życie (2011) (seriál)