Reklama

Reklama

Karate tiger 8: Nejlepší z nejlepších 4 - Bez varování

  • USA Best of the Best: Without Warning (více)
Trailer

Obsahy(1)

Skupina ruských falšovateľov ukradne papier určený na výrobu amerických bankoviek a chystá sa zaplaviť trh nepravými peniazmi. Zasiahnuť musí opäť Phillip Rhee, ktorý spolupracuje s políciou ako inštruktor bojových umení. (oficiální text distributora)

Videa (1)

Trailer

Recenze (24)

Grimaldi 

všechny recenze uživatele

Philip Rhee se naposledy vrací ke svému jedinému významnému filmovému dílu, sérii Best of the Best. Lee má najednou dceru a je potřeba jí ochránit od ruských zloduchů. Jako divák jsem díky této jednoduché zápletce dostal bojovou scénu v tělocvičně, naháněčku na motorkách i s vrtulníkem, spoustu střelby a výbuchy. I přesto že tu tak už není téměř žádná spojitost s původním filmem, díky zmíněným věcem a charismatu hlavního hrdiny, bylo strávení času s tímto filmem docela fajn. ()

RetroMan 

všechny recenze uživatele

Co dodat. Phillip Rhee se nechal unést svou režijní schopností a donátorstvím jeho mecenášů a fanouškou, a tak vdechl život dalšímu mírně podprůměrnému akčnímu B-filmu, jakých devadesátá léta porodila, tu s větší, tu s menší slávou několik set. Doufám, že se z toho kluk poučí a přestane s tím. Alea iacta est. A to BEZ VAROVÁNÍ. ()

Reklama

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

Posledný diel americkej akčnej série "Karate Tiger" bol natočený v roku 1998. Pevne dúfam, že tomu tak bude i naďalej a žiadny ďalší diel už nikdy nikto nenatočí. Už toho bolo naozaj dosť. Prvý film bol vyprodukovaný v roku 1986. Počas dvanástich rokov vzniklo osem pokračovaní. Ich kvalita sa pohybovala v rozmedzí jedna až tri hviezdičky. Tento posledný diel nesie názov "Karate Tiger 8: Najlepší z najlepších 4 - Bez varovania (Výstraha)". Dám mu dve hviezdy a hovorím zbohom "Karate Tiger". ** ()

PetrPan 

všechny recenze uživatele

Tygří osmička se uzavírá a počtvrté s míšencem Filipem Rí. A je čas na bilancování, Filip nejprve přišel o bratra, ale v jeho vrahovi našel druhého (jednička), což se mu později vyplatí (dvojka), ve trojce pak navštíví rodinu své sestry a pobije několik Árijců, nu a tady se s ním setkáváme znovu a dozvídáme se, že se oženil, zplodil dceru a už stihl i ovdovět, těžký to osud, věru. Tentokrát se zase nešťastnou náhodou postaví do cesty ruským bratrům a padělatelům amerických dolarů s mramorovým domem, motorkami, vrtulníkem a další výbavou pro úspěšnou podnikatelskou činnost ve svém oboru. Filip má jen své ruce, naštěstí však ne jen pro pláč, jak už víme z předešlých částí, a tak i tato korporace pozná zač je toho loket či koleno. Opět je to hloupoučké, nanicovaté, patetické, klišovité a špatné, ale zase mě to bavilo. Tři hvězdy i za originalitu, vhození tašky s bombou z plošiny hasičského vozu do vzlétajícího letadla jsem do této doby ještě nikdy neviděl :-) ()

d-corso odpad!

všechny recenze uživatele

Na tento kinematografický počin bylo v prasátku tak zoufale málo peněz, že se muselo zapomenout i na skutečný vrtulník. Ale nejen na něj, zřejmě i počítačové triky by rozpočtu zavařily. A tak, aby se vlk nažral a producent nešel o žebrácké holi, přišel ke slovu modýlek. A špatný. Ještě dnes si vzpomínám, jak jsem coby desetiletý hoch slepoval podstatně, ale opravdu podstatně lepší. ()

Galerie (5)

Zajímavosti (2)

Reklama

Reklama