Medvěd

Mayusko

Po všetkých stránkach dokonalé,neskutočné,famozne,fantastické,skvelé,výborné.....jednoznačne najlepší film o zvieratách v hlavnej ulohe s Bartom-najinteligentnejším medvedom. 5*- nieje málo??? ()

Dataminer

Absolutně úžasný film!!! Ikdybych ho viděl 100x pořád to bude málo a budu ho chtít vidět znovu. Poprvé jsem jej viděl v kině, což byl úžasný zážitek. Jednou jsem si tento film půjčil v půjčovně a obsluha uznale pokynula nad výběrem s tím, že si tento film zas až tak moc lidí nepůjčuje. A to je naprostá škoda. Jelikož tento film vyšel i v edici DVD co se prodávají v trafikách, tak by si jej měl pořídit každý. Neprohloupí. ()

egones

Všetko by bolo na poriadku ( kamera, strih, hudba ), avšak krátke herecké výkony ľudí neboli kvalitatívne uspokojivé a nevšimol som si označenie rozprávka pre daný titul, neustále vzlykanie malého medveďa si režisér mohol tiež odpustiť. ()

Otan

Parádní snímek,ve kterém se toho moc nenamluví,ale o to víc hraje,hlavně zvířata v úžasné přírodě.94% ()

66JIRINA

medvěd váží až 800 kg před zimním spánkem se vykrmí až na 900 kg - hodnotím práci režie a filmového štábu s tak velkou šelmou. Zde dávám 100% Film jsem viděla v českém znění, a zklamalo mně dabování malého medvěda (to se nehodilo). Jinak jako milovník zvířat jsem za takové filmy moc ráda. takže 4 hvězdy ()

Radim98

Bart i Youk hrajou líp než některé hollywoodské hvězdy, klobouk dolů... Když k tomu přidám fakt, že medvědy jako zvířata prostě žeru, nemůžu jinak :) ()

dave91

Naprosto bombastiký film.Žasnu nad tím,jakým dokonale věrohodným způsobem to bylo natočeno.Muselo to dát moc a moc práce,aby byl výsledek takto dokonalý.Parádní scéna je kdy bezbranného lovce musel zabít samotný řev medvěda tváří v tvář. ()

sona.1990

Film mého dětství. Spoustu let jsem ho neviděla a zase mě rozbrečel a to né jednou. Krásný film bez zbytečných a trapných dialogů. Prostě čistá práce!! ()

janmanas

U tohoto filmu jsem probrečel nejeden balíček kapesníků. Už když jsem byl malý, zanechal ve mne velkou stopu a vždycky jsem se na něj chtěl podívat znovu, jen s obavou, že ten kapesník budu potřebovat znovu. A potřeboval jsem. A to se mi u filmu stává tak jednou za 5 let. Je zde neuvěřitelně nádherně popsána síla drsné přírody a nelítosti ke všem. Je zde tak mocně znázorněn koloběh života v přířodě, že tenhle film by měl začínat výukou přírodovědy na všech školách. Čest pámatce všem medvědům. ()

marmota-b

Poprvé jsem to viděla v poměrně útlém věku, fandila medvědům, protože medvědi byli v tom věku bezva, a pak s hrůzou a napětím sledovala, jak se to hrotí... a šíleně brečela pro lovecké psy, ač mi bylo dospělými vysvětlováno, že je to "jenom film" a "jenom barva". První bod ve prospěch filmu: nenadržuje vysloveně jen jedné straně a dokáže strhnout příběhem i téměř beze slov. A scéna závěrečného setkání člověka s medvědem se mi nesmazatelně vryla do paměti. Po letech jsem pak s jistým úžasem zjistila, že se mi ohromně líbí i kamera - snad není ničím až tak nápadná a nová, ale skoro každý záběr by se dal zarámovat, jak dobrou má kompozici, což u filmu o přírodě, kde se skoro nemluví, není nezanedbatelné plus. A příběh mě pořád strhuje. Tu Pojarovu animovanou scénu paradoxně vnímám jako asi jediné mínus: ke zbytku filmu se moc nehodí a ochotně a snadno zapomínám, že tam vůbec je. ()

KapitanKuraz

Pre deti a dospelych od 3 do 99 rokov, od suctu tychto cisel aj hodnotim film na 102%. Tak ako tu uz kopa ludi pisala, taktiez nemam rad v rodinnych filmoch zvierata, ci uz animovane, alebo skutocne. No tu sa jedna o neskutocne dielo ktore som videl ako male decko, mozno tak stvor rocne, neskor ako skolak, pubertak, nedavno som sa hrabal na povale a nasiel som to na vhske. Ten film je stale rovnako super, odporucam kazdemu. ()

Kacaa26

Jako malá jsem u toho filmu brečela. Pokaždý. Ale i přesto jsem pořád vyžadovala pouštět si ho znova a znova. Doteď k němu mám silnej vztah, protože to bylo moje úplně první políbení světovou kinematografií a já za to tátovi děkuju. Je to tak strašně krásnej film, pro kterej budu mít vždycky tak trochu slabost. ()

AdaProfa

Tento film si hodně pamatuji z dětství, kdy jsem se na něj často díval. Nádherný dojemný příběh s minimem slov a dech beroucími scénami, příběh líčící život malého opuštěného medvíděte v nádherném nedotčeném prostředí kanadské přírody. Perfektně zpracované dílo. ()

kodwin

Je vidět, že hezké obrázky film neutáhnou. Příběh je opravdu velmi prostý, navíc medvědi na mě působí místy dost nepřirozeně. Vůbec mě to nevtáhlo, koukal jsem na Medvěda natřikrát. A to jsem prosím milovník přírody! Ale to se tak někdy stane, že vám nesedne, co většině ano... ()