Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Novomanželé a ekologičtí nadšenci najdou v řece v Paraguayi lidskou ruku. Krátce nato se nedaleko najdou další části rozřezaného těla. Ohledáním se zjistí, že by se mohlo jednat o rotmistra Deana, člena zvláštního oddílu SEAL. Ale když Abby provede analýzu DNA, zjistí, že jen ruka patřila rotmistru Deanovi. Zbytek těla byl rotmistra Hudsona, který byl členem stejného zvláštního oddílu jako Dean. Gibbs spolu s McGeem a Torresem odletí do Paraguaye, aby Deana našli. To se jim sice podaří, ale Dean odmítá odletět dřív, než splní svou misi. Chce osvobodit syna muže, který jeho týmu zachránil život. Gibbs zalarmuje vojenskou podporu a přebírá misi. Chlapce zachrání, ale vrtulník odlétá uprostřed přestřelky s rebely bez Gibbse a McGeeho. (TV Nova)

(více)

Galerie (8)

Zajímavosti (4)

  • Wilmer Valderrama (Nick Torres) a Jennifer Esposito (Alexandra Quinn) podepsali jednoleté smlouvy, a tak se ve finále počítalo s možným odchodem obou postav, pokud by nepodepsali smlouvu na další rok. To se skutečně stalo v případě Esposito, jejíž postava Quinn odešla z NCIS kvůli problémům s matkou. Kdyby Valderrama neprodloužil smlouvu, Torres by pravděpodobně zemřel v Paraguayi. (Katka189)
  • Gibbs (Mark Harmon) má v Paraguayi na sobě baseballovou čepici s číslem 7. Jde o odkaz na herce Marka Harmona, který když hrál fotbal na UCLA, tak měl na dresu číslo 7. (Katka189)

Reklama

Reklama