Jejich láska měla jeden háček - oba si měli brát úplně někoho jiného... Julia je servírka a pracuje na svatebních oslavách. Robbie je zpěvák a také si na svatbách přivydělává. Na jedné takové se oba mladí hrdinové do sebe zakoukají a láska je na spadnutí. Má to však jeden háček – jak Robbie, tak Julia si mají za pár dní brát někoho jiného. Kolotoč dějových zvratů, citových šoků a překvapivých rozuzlení může začít. (HBO Europe)

maruli

Mno.. co k tomuhle říct. Chtělo by se mi dát odpad, ale na celé jsem s maminkou vydržela koukat až do konce, takže si to tu jednu asi zaslouží. Nesnaším pitomé příběhy a lacinost a vulgaritu. Tomuto příběhu se dostává obojího. Dokonce i Steve Buscemi tu vypadá pitomě (!). Celým filmem vás budou provádět nesmyslné řeči o zvracení, poznání, že všichni nastávající jsou hajzlové a kdo neuteče od oltáře, jakoby nežil. Jestli se budu chtít nechat moralizovat, určitě né filmem se Sandlerem v hlavní roli. ()

nash.

Nenabízí nic moc originálního, žádný překvapivý dějový zvrat, žádný žánrový mezník ani inovaci, zkrátka nic, proč by tímto filmem měli ztrácet čas abonenti Klubu náročného diváka. Je to jen příjemně úsměvná a stoprocentně romantická pohodovka s kouzelnou osmdesátkovou atmosférou, řadou vtípků, narážek a odkazů na onu dobu, sympatickou Drew, která tu dotahuje k dokonalosti roli naivního roztomilého diblíka a tady nečekaně sympatickým a občas vtipným Sandlerem, jehož depresivní variace Madoninna hitu Holiday mě pobavila stejně jako zuřivé podání Love Stinks The J. Geils Bandu. Bavil jsem se, užil si pohodu i romantiku, zavzpomínal na dávné hity. Zkrátka příjemná oddechovka, která nezklamala.. ()

eraserhead666

Miluju osmdesátý léta - miluju tehdejší hudbu, tehdejší oblečení, tehdejší účesy a tohle všechno (plus skvělý humor, vynikající výstupy Jona Lovitze a Steve Buscemiho /kterej ani není napsaný v titulcích, ale za ten jeho výstup by tam měl být hned jako první a velkými písmeny/, nádhernou Christine Taylor, starý profláklý osmdesátkový hity mnohdy v novém otextování a Billyho Idola) mi tenhle film naservíroval v plné síle v naprosto vynikajícím provedení. Tohle je opravdu romantická komedie namíchaná přesně 50/50. Adam Sandler na počátku své nejlepší formy, zřejmě nejlepší film, co jsem s ním zatím viděl. ()

P@\/EL

Netajím se tím, že mám pro filmy s Adamem Sandlerem slabost a ačkoliv existují lepší jeho kousky, tak tenhle film má pořád jakousi kvalitu. Najde se tu několik povedených situací a hlášek, které pobaví. Zejména stará babča, kterou hlavní hrdina učí zpívat, je správná. Je jen škoda, že nedostala více prostoru. Příběh neurazí a už rozhodně nepřekvapí. Však si ani jiný konec v tomhle případě neumím představit. ()

monolog

Zlatý nechutný vulgární komedie se Sandlerem, který obvykle točí. Ty jsou aspoň dost často dost zábavný. Tohle ale je tak nudný, že nudnější jsem už dlouho neviděl. Naprosto nevýrazní herci a zápletka tak pitomá, až si nejsem jistej, jestli se mi to jen nezdálo, romantiky by se nevešlo ani jen za nehet a postavy jedna nesympatičtější, než druhá. To jen tak ve zkratce. Miluju romantický komedie, když mají nějakej náboj a jsou romantický, kdy jsou hlavní hrdinové sympatičtí a příjemní a člověk jim drží palce, aby to opravdu vyšlo, kdy jde o něco víc, než jen hodit kupu lidí do kotle, aby se nějak namíchali dohromady. Sandler a Drew se mi líbili v 50x a stále poprvé, jenže tam byl silnej příběh. Tady ne. A jedna dobře zazpívaná písnička to nespraví (tu co skládal před a po rozchodu). Vlastně dvě, Elvis Johna Lovitze byl sakra suprovej. Thank you very mutch! ()

• Produkce filmu trvala přes rok a půl. (JORDY)
  • Režisér filmu Frank Coraci má ve filmu menší cameo. Objevuje se jako postava zpívající skladbu "Love Stinks" ve chvíli, kdy kolem něj prochází Robbie (Adam Sandler) s mikrofonem. (JORDY)
  • Po nezdařené svatbě v televizi hraje skladba „White Wedding“ od Billyho Idola, který se ve filmu také objeví, konkrétně v letadle. (Knowho)