Christina Waltersová a její přítelkyně vyznávají pravidlo nevázaného života. Prostě se nikdy nezadat. Muži jsou tu k tomu, aby se s nimi pobavily. To nejhorší, co vás může potkat je, citově se na ně vázat. Jednoho dne však Christina potká na diskotéce Petera. Vzájemné sympatie však skončí s koncem večera a zdá se, že Peter s Christinou se již nikdy nesetkají. Sebevědomá dívka však nemůže dostat blonďatého chlapíka z hlavy, a tak její nejvěrnější kamarádka Courtny vymyslí bláznivou cestu na svatbu Peterova bratra. To už je dost dobrý důvod k setkání. Výlet je však jednou velkou pohromou, která vyvrcholí ve chvíli, kdy se zjistí, kdo se to vlastně žení! A to není zdaleka všem trablům konec. (oficiální text distributora)

Guzo

Pár dobrých scén tu je (piercing), jinak je to bohužel dost slabé. Cameron Diaz mám ve filmech rád, ale sem mi úplně nesedla, takže ani za ní plusové body nejsou. Přijde mi, že Prostě sexy má velmi malou cílovou skupinu diváků - na romantickou komedii pro dospělé divačky je to až moc ztřeštěné, pro mladé holky to taky není úplně ideální (viz třeba ta scéna s piercingem).. takže jsou ve finále asi nejspokojenější chlapi, kteří na to koukají kvůli ústřední trojici, ehm. 5/10 ()

Almásy odpad!

absolutne trapne COSI co sa zufalo snazi hrat na Sex v Meste a tisic dalsich FEMALE ONLY serialoch... zeny degradujuca sracka ktora sa mala natocit pred dvadsiatimi rokmi a mala sa zabudnut do piatich minut. NIKDY VIAC. ()

blixadovan

Ošklivé kačátko Cameron Diaz v roli sexy kočičky? Tak to jdu na casting na Rockyho 74! Ne, vážně, tahle herečka skutečně nemá kousíček sex-appealu a ani charismatu. Nejen z tohoto důvodu film nemůže fungovat, je to zfilmovaný kýč a balast ()

spikey1

předzvěst Sexu ve městě ve více vtipném a odvázanějším kabátku, humor tu není tolik žensky inteligentní a netočíme se kolem módy, zajímají nás vztahy a sex. všechny tři dívky Vám dají přesně to co chcete, svá těla, svůj vtip a vy si vyberte jestli je příjmete, já se u toho filmu bavím. ()

Lencha

Film za moc nestál, ale některý momenty s holkama mě rozesmály:-))) Cameron moc nemusím, ale tady mi nevadila. Ptákovina, lehce zábavná... ()

masr odpad!

Jasnej odpad od první vlezlé "cool" minuty, najisto potrvzený ukrutnou scénou v kavárně či kde, v níž mladé "dámy" vyřvávaly, co všechno by se jim kam do jejich děr vlezlo či nevlezlo. Já vím jen jedno - celej vesmír by se jim vlezl do palice, ale pořád by tam bylo monstrózní, zcela reální hovno. ()

LadyVader

A kde byla ta romantika? Mi to přišlo jako úplnej patos o třech pobouchaných ženských co se baví tím, že v restauraci zpívaj o penisech.. No jednu hvězdičku za Christinu Applegate, té to v těch šílených modrých šatech slušelo :-). ()

Hopper odpad!

Dielko, ktoré je utrpením vôbec dopozerať a to aj napriek tomu, že som vydržal sedieť pri TV len v nemom úžase a z perverznej zvedavosti čo všetko ešte tvorcovia vymyslia a čím sa budú snažiť byť vtipný. Neviem, ktorá z týchto troch šušiek je otravnejšia ale určite bude mať pred zvyšnými dvoma náskok len o prsia Rogera Kumblea. Výsledok je nuda, nevtipnosť a neuveriteľný "opruz". ()

joshula

Tak takhle má vypadat komedie? Já teda nevím, kromě slibného začátku a pár dobrých scének na diskotéce se film dostávalk postupem času do čím-dál větší krize... a z té už se nedostal. Škoda. ()

wosho

Dost ubohá, vulgární romantická komedie. Po většinou je to průser, ale pár vtipů je k pobavení a ani to herecké obsazení není bez potenciálu. ()

eagle-eye odpad!

Jáj boha proč? Co jsem komu udělal? To si takhle z nudy doma montuju nábytek z Ikeji a tenhle film se k tomu naprosto hodil, ještě větší kokotina než ty jejich kokotský manuály... ()