Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Rušný den v Ohiu: Manželé Clarkovi se na letišti loučí se synem, který vylétá z rodného hnízda. Mimořádně zdrcená je z toho hlavně Nancy (Goldie Hawn), protože dala kdysi přednost rodině před kariérou a teď nemá představu, co s načatým životem. V podobné situaci je i Henry (Steve Martin), po mnoha letech propuštěný z reklamní agentury. O novou práci se má ucházet v New Yorku a Nancy se rozhodne ho doprovázet. Jenže na letišti se Clarkovým ztratí kufr, přijdou o peníze, a to je teprve začátek. Bude hůř a povadlé manželství bude muset projít těžkou zkouškou... (Oskar)

(více)

Recenze (51)

Martin741 

všechny recenze uživatele

Rejza Sam Weismann /Muj Pritel Monk/ natocil len slaboduchu komediu. Steve Martin je vacsinou brany ako tvorca inteligentneho US humoru a veru aj taky Sandler a Styller maju za nim co dohanat. Tu sa vsak maestro sekol, Martin je len jedna hviezda vo filme a tudiz to sam neutiahne. Ne, ne, US inteligentna komedia takto nevyzera : 30 % ()

Boogeyman 

všechny recenze uživatele

Koukám, že se jedná o remake filmu ze sedmdesátých let s Jackem Lemmonem, předpokládám, že ten je o třídu lepší než tahle připitomělá taškařice, která ač přímo nenudí, rozhodně není k smíchu! Steve Martin už ztratil ze svého komediálního talentu hodně, ne však tolik jako Goldie Hawn ze své příjemné milé krásy! ()

Reklama

Ivoshek 

všechny recenze uživatele

Střídají se tu scény, které jsou povedené a fakt jsem se smál, s těmi, kde to úplně nefunguje. Ty první jsou spíš konverzační, ty druhé jsou různá pitvoření. Nemám úplně rád ani Stevea Martina, ani Goldie Hovnovou, ale zas nemůžu říct, že by mi tu vadili fatálně. Navíc tu je John Cleese a u něj co replika, to trefa. Tak celkově lepší tři. Asi to nedám znova, ale nebyl to špatně strávený čas. ()

Oskar 

všechny recenze uživatele

Úspěch nebo neúspěch této komedie v očích diváka je úzce spojen s tím, zda veterány hovadských komedií osmdesátých let Martina a Hawnovou řadíte mezi své oblíbence nebo naopak. Já jsem ten první případ a zpočátku jsem byl nadšený z jejich opětovného shledání, ale jak vidíte, časem jsem to přehodnotil. Především je to remake komedie Neila Simona s Jackem Lemmonem a ani ta se nepovedla tak, jak bývalo tehdy zvykem. No a nová verze udělala jednu velkou chybu: použila základní princip, ale dialogy a situace jsou zcela nové. Pokusit se přetrumfnout boha americké komedie Neila Simona je pošetilý nápad, zvlášť když to svěříte Marcu Lawrencovi (Slečna Drsňák a jiné) Na druhou stranu - Steve Martin i Goldie Hawnová už jsou poněkud za zenitem a se svou pošramocenou pověstí už asi žádnou díru do plátna neudělají. Tohle je zřejmě jejich nadobro poslední společný film. A protože jako dvojice jsou přece jen lepší než jednotlivě a John Cleese tu hraje hezkou vedlejší roli maniakálního hoteliéra (taky vám to něco připomíná? :-), objektivních 30-40% povyšuju na zcela subjektivních 60% ()

unclejack 

všechny recenze uživatele

Steva Martina som nikdy nemusel. Nemám rád, ked sa John Cleese strápňuje vo filme, hoci v televízii bol za veľkého génia, dokonca aj po skončení Pythónov - Hotýlek. A hoci záležitosti ako réžia alebo kamera boli v pohode - scenár tradične ništ moc - a napriek sympatickej Goldie Hawn musím udeliť iba priemerné hodnotenie. Jedna z mnohých podobných komédií o tom, ako sa výlet do veľkého mesta komplikuje a komplikuje... ()

Galerie (10)

Zajímavosti (1)

  • Poslední film Josepha Mahera (pan Wellstone). (HappySmile)

Reklama

Reklama