Režie:
Martin HubaKamera:
Dodo ŠimončičHudba:
Peter MankoveckýHrají:
Peter Mankovecký, Ady Hajdu, Karol Spišák, Gabriela Dzuríková, Siniša Bosančič, Peter Šimun, Tibor Bogdan, Peter Tabaček, Matej Landl, Elena Podzámska, Marek Majeský, Rudolf Karpeľ, Eduard Fertáľ (více)Obsahy(1)
Videofilm o ťažko skúšanej bratskej láske nakrútený podľa novely Arthura Schnitzlera. (oficiální text distributora)
Hrají
Peter Mankovecký
Československo
Nejlepší filmy:
Zurvalec (1993) (TV film)
Štúrovci (1991) (seriál)
Tajomstvá pod viečkami (1990) (TV film)
Ady Hajdu
Československo
Nejlepší filmy:
Henrich IV. (1987) (divadelní záznam)
Romulus Veľký (1992) (TV film)
Četnické humoresky (2001) (seriál)
Karol Spišák
Slovenský stát
Nejlepší filmy:
Balada o sedmi oběšených (1968) (TV film)
Kým sa skončí táto noc (1965)
Kľúče od mesta (1983) (TV film)
Gabriela Dzuríková
Československo
Siniša Bosančič
Nejlepší filmy:
Slepý Geronimo a jeho brat (1993) (TV film)
Peter Šimun
Československo
Nejlepší filmy:
Zhŕňajova nevesta (1978) (TV film)
Ženské oddelenie (1991) (TV film)
Invalida (2023)
Tibor Bogdan
Československo
Nejlepší filmy:
Canarisova krvavá hviezda (1966) (TV film)
Ja, stará mama, Iliko a Illarion (1988) (TV film)
Naši synovia (1975) (seriál)
Peter Tabaček
Československo
Nejlepší filmy:
Slepý Geronimo a jeho brat (1993) (TV film)
Normálny cvok (1996) (TV film)
Matej Landl
Československo
Nejlepší filmy:
Devadesátky (2022) (seriál)
Gazdova krv (2014) (divadelní záznam)
Pacho, hybský zbojník (1975)
Elena Podzámska
Československo
Nejlepší filmy:
Jozef Mak (1996) (divadelní záznam)
Colette (2013)
Eros a Psycha (1993) (TV film)
Marek Majeský
Československo
Nejlepší filmy:
Blúznenie srdca a rozumu (1997) (TV film)
Kandidát (2013)
Amnestie (2019)
Rudolf Karpeľ
Nejlepší filmy:
Slepý Geronimo a jeho brat (1993) (TV film)
Eduard Fertáľ
Nejlepší filmy:
Slepý Geronimo a jeho brat (1993) (TV film)
Silvia Šuvadová
Československo
Nejlepší filmy:
Kolja (1996)
Ďáblova lest (2009) (seriál)
Blúznenie srdca a rozumu (1997) (TV film)
Richard Raiman
Nejlepší filmy:
Slepý Geronimo a jeho brat (1993) (TV film)
Martin Michalica
Nejlepší filmy:
Slepý Geronimo a jeho brat (1993) (TV film)
Michal Spišák
Československo
Nejlepší filmy:
Nedodržený slib (2009)
Slepý Geronimo a jeho brat (1993) (TV film)
O živé vodě (1987) (TV film)
Jaroslav Mottl
Československo
Nejlepší filmy:
Učitelka (2016)
Nedodržený slib (2009)
Únos (2017)
Marián Čerba
Nejlepší filmy:
Slepý Geronimo a jeho brat (1993) (TV film)
Čertovo vrece (1988) (TV film)
Smutný valčík (1996) (TV film)
Jiří Valiska
Nejlepší filmy:
Slepý Geronimo a jeho brat (1993) (TV film)