Režie:
Nicholas RayKamera:
Joseph MacDonaldHudba:
Leigh HarlineHrají:
Robert Wagner, Jeffrey Hunter, Hope Lange, Agnes Moorehead, Alan Hale Jr., Alan Baxter, John Carradine, Rachel Stephens, Frank Overton, Barry Atwater (více)Obsahy(1)
Film vypráví posledních osmnáct let života Jesseho Jamese (Robert Wagner) včetně jeho domovského života v Missouri, zkušenosti s Quantrillovými lupiči, jeho pochybnou kariéru s bratrem Frankem (Jeffrey Hunter) a mladšími bratry a jeho pokus vést klidný život po katastrofálním pokusu o vyloupení banky v Northfieldu. (Streeper)
Hrají
Robert Wagner
USA
Nejlepší filmy:
Skleněné peklo (1974)
Nejdelší den (1962)
Camino de Santiago (1999) (seriál)
Jeffrey Hunter
USA
Nejlepší filmy:
Nejdelší den (1962)
The Proud Ones (1956)
White Feather (1955)
Hope Lange
USA
Nejlepší filmy:
Modrý samet (1986)
Ztracená země (1961)
Peyton Place (1957)
Agnes Moorehead
USA
Nejlepší filmy:
Občan Kane (1941)
V kleci (1950)
The Stratton Story (1949)
Alan Hale Jr.
USA
Nejlepší filmy:
Pistolník (1950)
It Happened on 5th Avenue (1947)
Springfieldka (1952)
Alan Baxter
USA
Nejlepší filmy:
Norimberský proces (1961)
Shadow of the Thin Man (1941)
Podvod (1949)
John Carradine
USA
Nejlepší filmy:
Stateční kapitáni (1937)
Neviditelný muž (1933)
Frankensteinova nevěsta (1935)
Rachel Stephens
Nejlepší filmy:
Ten North Frederick (1958)
Z terasy (1960)
Žena, která všechno ví (1957)
Frank Overton
USA
Nejlepší filmy:
Selhání vyloučeno (1964)
Jako zabít ptáčka (1962)
Mystery Street (1950)
Barry Atwater
USA
Nejlepší filmy:
The Name of the Game (1968) (seriál)
Sladký pták mládí (1962)
The Rack (1956)
Marian Seldes
USA
Nejlepší filmy:
Nezvaný host (2007)
Melodie mého srdce (2007)
Detektiv Nero Wolfe (2000) (seriál)
Chubby Johnson
USA
Nejlepší filmy:
Westward the Women (1951)
Podporujte svého šerifa! (1968)
V pravé poledne (1952)
Frank Gorshin
USA
Nejlepší filmy:
12 opic (1995)
Povznesen nad pomstu (1966)
Zatracená kočka (1965)
Ken Clark
USA
Nejlepší filmy:
The Proud Ones (1956)
Mezi nebem a peklem (1956)
Mission spéciale Lady Chaplin (1966)
Gene Roth
USA
Nejlepší filmy:
Arch of Triumph (1948)
Westward the Women (1951)
Hrubá síla (1947)
John Doucette
USA
Nejlepší filmy:
Cizinci ve vlaku (1951)
Kleopatra (1963)
Julius Caesar (1953)
Bing Russell
USA
Nejlepší filmy:
Sedm statečných (1960)
Rio Bravo (1959)
Poslední vlak z Gun Hillu (1959)
Robert Adler
USA
Nejlepší filmy:
Dlouhé horké léto (1958)
Ten North Frederick (1958)
Daddy Long Legs (1955)
Forbes Murray
Kanada
Nejlepší filmy:
Zpívání v dešti (1952)
Edison (1940)
Závrať (1958)
Kelly Thordsen
USA
Nejlepší filmy:
The Name of the Game (1968) (seriál)
Jako zabít ptáčka (1962)
Sladký pták mládí (1962)