Děj příběhu začíná v domě manželů středního věku, maminka dává dceři Mary pusu na dobrou noc a jde spát. To ještě netuší, že tato noc se krvavě zapíše do historie města. Mary totiž popadne amok a své rodiče brutálně zavraždí. Ocitá se v psychiatrické léčebně, kde se stane obětí zvrhlých choutek jednoho ošetřovatele. Mary o pár měsíců později porodí dítě, lékaři ji však sdělí, že zemřelo při porodu. V dalším šíleném záchvatu rozpoutá Mary krvavá jatka, jimž učiní přítrž dva policisté, kteří Mary zastřelí. V ději se přesouváme přesně o dvacet let, mládež bujaře slaví "Krvavou noc" právě na počest Maryina běsnění. Vrátí se duch Mary, aby zúčtoval se všemi nevinnými oběťmi? (claudel)

Hrabka

Začátek filmu sice naznačil, že by to mohl být solidní nářez, ale to se nakonec nestalo. Po několik úvodních, velmi hororových scénách jsem se těšil, co příjde dál. A co se nestalo, vyklubal se z toho nemastný, neslaný "horor" s teenagery a se spoustou zbytečných scén a keců. Ke konci se to díky poměrně svěží pointě, kterou jsem ale vytušil mnohem dříve, trochu rozjelo, ale celé to zabilo, jak se tomu často stává, hloupé chování postav. (Spoiler - Čtyři chlapi a dvě holky vyděšeně a uječeně utíkající před drobounkou holkou s krumpáčem jsou vážně k smíchu.) Na druhou stranu musím říct, že střih se povedl a některé hororové scény byly natočeny velmi mistrně. 40% ()

Kudly4

V roce 2009 vyšlo hodně dobrých Hororů a ani tenhle není vůbec špatný. Úvodní 15ti minutovka, včetně titulků, byla přímo vynikající !! Jasně, zbytek je šablonovitý jako kráva, ale atmosféru to mělo skvělou, nechybí pěkný kozy, prdelky, sex, krve tu bylo až až, brutální scény v rámci možností, též povedené, mně se to líbilo a pokud bych dostal někdy chuť na Hororový, noční maraton, tahle krvavá Mary by určitě na seznamu nechyběla. Kvalitní, Hororové béčko se vším všudy, 4 hvězdy, ač slabší, tak je dám. Bavil jsem se. (323. hodnocení) ()

Zayl

Zdařilá šablonovitá vyvražďovačka, která vtiskla trochu životnosti rozpáraným teenagerům. Blood Night je pořádnej krvavej flák, který má překvapivě šťavnatý způsoby zabití, líbivé aktérky a několik slušnejch hlášek. Tahle kombinace si umí vydupat vskutku dobrou zábavu a dokáže omluvit i celkovou předvídatelnost v ději. Každopádně se na to dobře dívá a všichni, co mají tyhle naháněčky rádi, nemají nad čím váhat. ()

darkrobyk

Slečna Sekerová má ráda také nůžky a krumpáč... Průměrný slasher s pěkným gore - asi nejhezčí je kolovrátek na střeva, ale tuctovým příběhem. Vpodstatě nejlepší je prolog s titulky. S večírkem přichází blábolivá nuda, kterou ukončí až krvavý výstřik během soulože... Nu a pak už jen stačí hádat, kdo bude zmasakrován jako další. Hvězdu si zaslouží šlapací muzika, které vévodí The Kreeps a zejména jejich song - Everyone I Went To School With Is Dead! ()

Ten Druhy

Asi od 29 do 58 minúty film vyložene stagnoval. Objavné hry réžie aj prekvapivé zmeny perspektívy pohľadu skončili, kamera bola odrazu veľmi statická. Mal som pocit, že režisér s hlavným kameramanom odišli na obed, kameru zavesili na stojan a film zverili do rúk svojich netalentovaných pomocníkov. Omyl! Dobre vedeli, čo robia keď spomalili príbeh a pozornosť upriamili na tínedžerov, ktorí primitívne kecali a kecali a súložili. Keď sa príbeh opäť šialene rozbehol do strhujúceho finále a bolo už jasné kto je kto, pochopil som, že som si mal lepšie všímať postavy. Aj hluché miesta spätne dostali zmysel a boli súčasťou premyslenej režijnej stratégie. Je to slasher ako má byť so všetkým, čo k nemu patrí. Osviežením je, že v ňom nevyčíňa psychopat s maskou alebo zohyzdenou tvárou, ale pekná ženská. V Blood Night... som videl niekoľko odkazov: na Fulciho horory, Halloween, The Burning, Re-Animátora, dokonca aj na Carrie. Nemôžem povedať, že ma nepotešili... ()