Reklama

Reklama

Zákon a pořádek: Porota

(seriál)
  • USA Law & Order: Trial by Jury (více)
Krimi / Drama / Mysteriózní
USA, (2005–2006), 9 h 11 min (Minutáž: 41–43 min)

Tvůrci:

Dick Wolf

Kamera:

John Thomas

Hudba:

Mike Post

Hrají:

Bebe Neuwirth, Amy Carlson, Kirk Acevedo, Fred Dalton Thompson, Jerry Orbach, Debrah Farentino, Sam Waterston, Damaine Radcliff, Margarita Levijeva (více)
(další profese)

Epizody(13)

Obsahy(1)

Poslední mutace seriálu Zákon a pořádek z dílny televize NBC tvůrce Dick Wolfa zavede diváky na místa, kde ještě nikdy nebyli. Tentokrát televizní diváci nebudou nahlížet na soudní procesy z pohledu prokurátorů, ale nahlédnou i do zákulisí opačné strany. Svět obhájců, poroty ale i soudců má své vlastní zákonitosti a pouze pochopení složitých souvislostí celého soudního procesu vede k dokonalému obrazu o podstatě dokazování viny či neviny obviněných osob (TV Barrandov)

(více)

Recenze (2)

filmmovier 

všechny recenze uživatele

Naprosto klasický Zákon a pořádek s řadou starých známých postav a s nejlepší verzí znělky. Je skvělé, že tady konečně dostává víc prostoru i ta soudní část, leč jednotlivé zápletky jsou tentokrát o něco méně zajímavé, takže výš jít nemůžu. Mé hodnocení přesto nic nemění na tom, že i Porota je sympatickou součástí L&O frančízy a příjemná dramatická oddechovka, kterou si veskrze příjemně užívám. 65 %. ()

Galerie (35)

Reklama

Reklama