Asociální magor a parta jeho recesistických kamarádíčků navlečených v kůži se vydala do ulic, aby pomocí sprejů dodala městu trochu barvy a vyprázdnila kapsy každému, koho potká. Tahle vlna zločinu vás možná dovede k zamyšlení nad tím, kde selhal vzdělávací systém. Ale na druhé straně – vzpomeňte si na Policejní akademii. Když se v Policejní akademii 2: Jejich prvním nasazení s těmihle pitomými punkery střetnou naši čerstvě dostudovaní smolaři v modrém, výsledkem bude nekomplikovaný případ nepřetržité zábavy. Steve Guttenberg, George Gaynes a další postavičky z Policejní akademie nastupují v plném počtu, aby se postavili impozantnímu Bobcatu Goldthwaitovi, kterému byla role šíleného vůdce gangu šitá přímo na míru. Jsou to bouře – bouře smíchu – v ulicích! (Magic Box)

marcel5

V celku jde vlastně o chatrný příběh, noví policisté zasáhnou v prodejně svítidel, Mauser je štve, tak se mu 2x pomstí, a úhlavní nepřítel města, Zed, je vlastně posera a moc by mě zajímalo, jak se mohl stát vůdcem gangu. Je tam dost dobrých situací, jako třeba když Tackelberry řekne, že je panic, a to si vzpomínám, že v té první dabingové verzi řekl, že je panna! Zed mi možná dřív přišel vtipnej (zde oslavován v komentářích), ale je to spíš rozmazlenej fracek a teď už mi moc vtipnej nepřijde. Sice konec, kdy se Mahony infiltruje do gangu, je dobrý nápad, ale zas tak velkou sílu to nemá. Takový normální lumpy by normální policisté mohli najít po čuchu... Jak se mohu stát leprounem? ()