Reklama

Reklama

Charles Tuttle má perfektní kancelář se skvělým výhledem na město. Jako partner advokátní kanceláře budoucího tchána právě dosáhl vrcholu své nedlouhé kariéry. Dobromyslný Charlie je skutečně presvědčený, že tohle všechno ho spolehlivě ochrání před nepohodlí života. Jenže nechval dne před večerem... Profesionální úspěch se ukáže být iluzí a z ženy, o jejíž ruku se uchází, se vyklube hloupá husa. Na druhé straně ale zjistí, že nic nezpůsobí takovou rozkoš, jako revolverem rozstřílet záchodovou mísu - snad kromě erotických eskapád s podmanivou blondýnkou na těsné posteli v obytném přívěsu. A všechno začne jednou rutinní služební cestou do bohem zapomenutého městečka kdesi v nevadské poušti... (Intersonic)

(více)

Recenze (33)

blackJag 

všechny recenze uživatele

Oblíbená disciplína českého filmové distributora, tedy poutat k sobě názvem nepoutatelné (zde se stala obětí komediální hitovka bratří Farrellyových BLBÝ A BLBĚJŠÍ), jen kvůli výskytu stejného herce (tady kvůli Jeffu Danielsovi), dosahuje v tomto případě dalších met. Proč tento primitivní marketingový tah? Inu proto, že sám o sobě by tento novější film neměl šanci zaujmout (stejným způsobem, jako by v normálním životě někdo jako Daniels neměl šanci klofnout kočku typu Theronové). Prachy vždy až na prvním místě... Stranou čistě tuzemské názvoslovní hry, proč film těchto kvalit vůbec vznikne? Režisér Lynn si chtěl asi zopáknout nečekané vavříny, které nasbíral ze stejného prostředí (právníci, vyhnálkov) snímkem MŮJ BRATRANCE VINNY, leč nepodařilo se. Důvod, proč o tento nepodarek očkem zavadit, zůstává hříšně jediný - Charlize Theronová. Její tvář film v podstatě vysvobozuje z bahna. 40% ()

eraserhead666 

všechny recenze uživatele

Tady trochu zklame snaha českých distributorů přiživit se na Danielsově slavné komedii. Přitom to tenhle film nemá vůbec zapotřebí. V komentářích hojně zmiňovaného mého bratrance Winnieho jsem neviděl, tak míru obšlehu nemohu posoudit, ale Ještě blbější mě příjemně pobavil. Charlize Theron může mít fakt skvělou postavu (nijak nezpochybňuji, že ji má) ale v tomhle filmu jí stejně budete koukat jen na nádherný úsměv. ()

Reklama

movie 

všechny recenze uživatele

Bylo to jednoduché.Někdo viděl film MŮJ BRATRANEC VINNIE.Podle toho napsal téměř identický scénář a dal to do rukou režiséra VINNIEHO - Jonathana Lynna.A vznikla z toho nic moc taškařice-a ta dostala na obrátkách ve chvíli, kdy někdo z firmy Intersonic shlédl film BLBÝ A BLBĚJŠÍ, dal si dohromady Jeffa Danielse tam a tady, a rázem vzniklo JEŠTĚ BLBĚJŠÍ...Nádhera :) ()

Tygrys 

všechny recenze uživatele

Tak nízké hodnocení nechápu. Viděl jsem Trial and Error třikrát a vždycky jsem se bavil. Tady se český překlad názvu hrubě nepovedl, protože jsem si poprvé film půjčoval v domění, že to bude pokračování podle mě povedené oddechovky Dumb & Dumber. Nejlepší jsou záběry ze soudní síně a vedlejší role obžalovaného Benjamina Gibbse (Rip Torn) a soudce Paula Z. Graffa (Austin Pendleton). Taky to byl první film, ve kterém jsem si všiml Charlize Theron. ()

giovanni3 

všechny recenze uživatele

no co k tomu dodat... film, který mne nebavil a na který jsme dokoukal snad jen skrz krásnou Charlize Theron (které bylo krásných 22 let). Příběh o právníkovi, který se postupně vybodne na praxi a zamiluje se do krásné neznámé ženy a praxi tak nějak přesune na kamaráda herce? Podivné... Jako byly tu scény, které stály za zasmání a to hlavně u soudu, kdy se právník snažel napovídat herci, ale nebylo jich tolik... 1z5 je optimální ()

Galerie (13)

Reklama

Reklama