Bestián: Kupředu, zpátky jen krok!

• Velká Británie Blackadder Back and Forth

Lord Edmund Bestián (Rowan Atkinson) a Baldrick (Tony Robinson) testují svůj stroj času. Vydávají se do minulosti pro pár suvenýrů a nakonec se jim podaří změnit minulost. Ocitnou se tak např. v Sherwoodském lese, kde se setkají s Robinem Hoodem nebo u Bitvy u Waterloo. (Nancy)

Sadova302b50

Výtečné, zase něco nového. Byla to svkělá satira, možná ne až tak dialogově hravá smršť, jako v mnohých řadových dílech, ale film měl spád a byla zde místa, kdy jsem se málem válela pod stolem. Znamenitá tečka za jedním až neskutečným seriálem. ()

Hansolo35

Blackadder mě moc neoslnil (zkoušel jsem se dívat několikrát). Ani tohle není žádná extra vtipná věcička. Nic, na co bych se ještě někdy podíval. ()

Gibson35

Narazil jsem na to úplnou náhodou,podle recenzí to má asi vic dílů a já tohle po minutě chtěl vypnout jako hroznej odpad,jednak nemusím tenhle britský humor a taky nemusím Beana když mluví.Když ale člověk přečká ten začátek,tak je to cestování v čase vlastně zajímavý(i když ne úplně originální).Taky mě zaujal dr.House za mlada,takže s odřenýma ušima to asi na 3* je. ()