USA,
(2005–2006), 15 h 24 min
(Minutáž: 42 min)
Tvůrci:
Rob ThomasKamera:
Joaquín SedilloHrají:
Kristen Bell, Percy Daggs III, Teddy Dunn, Jason Dohring, Francis Capra, Ryan Hansen, Kyle Gallner, Enrico Colantoni, Jeffrey D. Sams, Alona Tal (více)VOD (1)
Epizody(22)
-
Všechno je normální (S02E01)
-
Řidič Ed (S02E02)
-
Podvody jenom podvody (S02E03)
-
Žárlivost (S02E04)
-
Závan minulosti (S02E05)
-
Zrádce (S02E06)
-
Kdo by ublížil dítěti (S02E07)
-
Kamarádi, ahoj (S02E08)
-
Moje zlá matka (S02E09)
-
Rozzlobená Veronika (S02E10)
-
Závod s časem (S02E11)
-
Rashad a Wallace jdou do Bílého hradu (S02E12)
-
Výlet do Magických hor (S02E13)
-
Univerzální vrstva (S02E14)
-
Nevěsta na útěku (S02E15)
-
Studentky a machři (S02E16)
-
Plán B (S02E17)
-
Já jsem Bůh (S02E18)
-
Neslušný návrh (S02E19)
-
Kdopak to slídí (S02E20)
-
Odváženému štěstí přeje (S02E21)
-
Mimo záznam (S02E22)
Hrají
Christian Clemenson
USA
Nejlepší seriály:
Hříšníci (2011) (seriál)
American Crime Story (2016) (seriál)
Pomsta - s.r.n. (1998) (seriál)
Joss Whedon
USA
Nejlepší seriály:
Firefly (2002) (seriál)
Robot Chicken (2005) (seriál)
Con Man (2015) (seriál)
Tracey Walter
USA
Nejlepší seriály:
The Fall Guy (1981) (seriál)
It's Always Sunny in Philadelphia (2005) (seriál)
Dobrodružství Brisco Countyho Jr. (1993) (seriál)
Kari Coleman
Nejlepší seriály:
In Living Color (1990) (seriál)
It's Always Sunny in Philadelphia (2005) (seriál)
Dobrý doktor (2017) (seriál)
Kate McNeil
USA
Nejlepší seriály:
Šílenci z Manhattanu (2007) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Sever a Jih (1985) (seriál)
Lisa Long
Nejlepší seriály:
Hříšníci (2011) (seriál)
Zpátky do školy (2009) (seriál)
GLOW: Nádherné ženy wrestlingu (2017) (seriál)
Roy Werner
Německo
Nejlepší seriály:
Firefly (2002) (seriál)
Tráva (2005) (seriál)
Anatomie lži (2009) (seriál)
GiGi Erneta
USA
Nejlepší seriály:
Světla páteční noci (2006) (seriál)
Skandál (2012) (seriál)
Nashville (2012) (seriál)
David Barrera
Nejlepší seriály:
Most (2011) (seriál)
Teorie velkého třesku (2007) (seriál)
Justice League Unlimited (2004) (seriál)
Taylor Sheridan
USA
Nejlepší seriály:
1883 (2021) (seriál)
Yellowstone (2018) (seriál)
Zákon gangu (2008) (seriál)
Rodney Rowland
USA
Nejlepší seriály:
Městečko Twin Peaks (1990) (seriál)
American Horror Story (2011) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
John Bennett Perry
USA
Nejlepší seriály:
Přátelé (1994) (seriál)
Scrubs: Doktůrci (2001) (seriál)
The Duck Factory (1984) (seriál)
Bradford Anderson
USA
Nejlepší seriály:
Ve jménu vlasti (2011) (seriál)
Castle na zabití (2009) (seriál)
Námořní vyšetřovací služba (2003) (seriál)
Lucas Grabeel
USA
Nejlepší seriály:
Jak vycvičit draky: Závod na hřeben (2015) (seriál)
Robot Chicken (2005) (seriál)
Moje dobrodružství se Supermanem (2023) (seriál)
Norma Maldonado
USA
Nejlepší seriály:
Perníkový táta (2008) (seriál)
Newsroom (2012) (seriál)
Šílenci z Manhattanu (2007) (seriál)
Alyson Hannigan
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)
Robot Chicken (2005) (seriál)
Lisa Thornhill
USA
Lorenzo Rodriguez
Nejlepší seriály:
Blackout (2012) (seriál)
Veronica Mars (2004) (seriál)
Robert Curtis Brown
USA
Nejlepší seriály:
Ze Země na Měsíc (1998) (seriál)
Příběh služebnice (2017) (seriál)
Lovci duchů (2005) (seriál)
Ivonne Coll
Portoriko
Nejlepší seriály:
Kmotr (1977) (seriál)
Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)
Lucifer (2016) (seriál)