Epizody(20)
-
In den besten Familien (S07E01)
-
Das Wunderkind (S07E02)
-
Das letzte Kölsch (S07E03)
-
Doppeltes Spiel (S07E04)
-
Mord im Brauhaus (S07E05)
-
Das Gesetz der Serie (S07E06)
-
Die schöne Griet (S07E07)
-
Bauerntod (S07E08)
-
Tod eines Aupair-Mädchens (S07E09)
-
Ein teuflischer Plan (S07E10)
-
Bis an den Hals (S07E11)
-
Ein klarer Fall (S07E12)
-
Mein Freund der Mörder (S07E13)
-
Liebesverrat (S07E14)
-
Der Fluch der bösen Tat (S07E15)
-
Wer sich in Gefahr begibt (S07E16)
-
Todesfahrer (S07E17)
-
Die letzte Reise (S07E18)
-
Mann aus Stein (S07E19)
-
Doppelgrab (S07E20)
Hrají
Krystian Martinek
Polsko
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Timothy Peach
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Záchranáři z hor (2009) (seriál)
Poslední svědek (1998) (seriál)
Christian Aumer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Průsmyk (2019) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Petra Kalkutschke
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Stromberg (2004) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Susanne Pätzold
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Závodní Prasátko Rudy (2008) (seriál)
Chiem van Houweninge
Nizozemsko
Nejlepší seriály:
Schimanski (1997) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Lotti Krekel
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Manfred Böll
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Vraždy mezi muškáty (2008) (seriál)
Eva Meier
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Dva muži zákona (2010) (seriál)
Simon Eckert
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Kleo (2022) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Rozmarné jaro (2011) (seriál)
Jasin Challah
Nejlepší seriály:
O Vánocích (2020) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Vraždy mezi muškáty (2008) (seriál)
Frank Schilcher
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Inga Lindström (2004) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Matthias Matschke
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Der Palast (2021) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Bernd Tauber
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Ponorka (1985) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Sigrid Burkholder
Nejlepší seriály:
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Závodní Prasátko Rudy (2008) (seriál)
Tom Quaas
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Oderbruch (2023) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Moje máma veterinářka (2006) (seriál)
Julia Hartmann
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Paul Falk
Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Tobias Oertel
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Nele Mueller-Stöfen
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)