Charles Bronson jako zabiják ve výslužbě, mstící se za vraždu starého přítele... Clement Molloch, přezdívaný „doktor“, nevyužívá své odborné schopnosti k léčení, ale k mučení. Pracuje pro všechny vlády, včetně té americké, která se chce vypořádat s povstalci. Nájemný zabiják CIA ve výslužbě Holland je informován o smrti starého přítele, který se snažil doktora zabít. Holland zpočátku váhá, nakonec pak názor změní, když si vyslechne pozůstalé oběti doktorova řádění. Vyžádá si na pomoc komplice, matku s dítětem, aby působili jako americká rodina na dovolené. Ona rodinná idylka záhy vezme za své a spolu s ní také dosud poklidný život Hollanda coby zabijáka v důchodu. Zápas šíleného mučitele a chladnokrevného mstitele může začít... (Česká televize)

PTuranyi

Celkom slušný tak trochu politický a tak trochu špionážny thriller o pomste chlapíkovi živiacemu sa mučením pre diktátorské režimy. Príbeh však trpí schematickosťou hoci produkcia je naozaj veľmi dobrá, takže emócie sú tam kde majú byť. Postavy sú však tiež tak trochu schematické, ale Charles Bronson to našťastie zachraňuje svojím chladným šarmom. Molloch je skutočne zlý chlapec aj keď nakoniec dosť pustí do gatí a Rhiana to neustálym miešaním do práce hlavnému hrdinovi dosť zbytočne komplikuje. Takže s privretým okom 70% ()

Kral.Prdlin

Charles Bronson jakožto nájemný zabiják ve výslužbě přijme zakázku na šíleného doktora Mollocha, který mučí koho může. Velice povedená a velice brutální podívaná s jako vždycky vynikajícím Bronsonem v čele. 7,5/10 ()

Vráťa

dávám hvězdu Bronsonovi, za to, že ho mám rád a za vrh nožem, zbytek v tom filmu stál za nudou vytlačený prd. ()

Imyourmather

Mělo to spád a grády, prakticky hned od začátku. Bronson hraje výborně a člověk by skoro řekl, že se tím i baví. Nejlepší nájemný zabiják, jakého jsem za poslední dobu viděl. Plusové body za to, že se mu Saldana nepletla pod nohy, nekompromisní přístup Bronsona a opravdu nechutného hlavního záporáka. ()

andy60

Typický film, u kterého už na začátku víte, jak to dopadne. Bronson odvedl svůj standart, žádné překvapení ani zklamání. ()

SNCIS

Skvělá akční podívaná se skvělým Charlesem Bronsonem. Charles znovu jako zabiják, který v penzi přijme poslední kšeft. Scéna v baru, kde Bronson porazí protivníka tak, že mu rozdrtí nádobíčko, je nezapomenutelná. Akce a akční scény jsou super. Záporák diktátor Moloch, který brutálně své oběti týrá (nutí je jíst vlastní výkaly, moč, jednomu chlápkovi zatloukl řebíkama koule na jídelní stůl atd.), je také skvělej a celej film se těšíte až si ho Bronson řádně podá. - 80%. ()

milos.bradik

Tak tady byla spousta nelogičností a mimo Bronsona vlastně žádní herci, kteří by stáli za zmínku. Typický béčkový akčňák. ()