Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Hugo byl navštívit hrob Libby, když se mu zjeví Michael. A říká mu, že nesmí dopustit, aby poškodili letadlo na ostrově Hydra. Mezitím Ilana a ostatní shromažďují dynamit, když dojde k nehodě. Do tábora, kde velí Černý dým, se vrací z ostrova Hydra Sayid. Má s sebou zajatce.
V alternativní realitě má Hugo rande, ale místo dohodnuté dívky se u jeho stolu objeví Libby. Hugo si na ni ale nepamatuje. Pak vidí, jak nastupuje s ostatními do dodávky, která je odváží do blázince. V jeho restauraci si k němu přisedne Desmond. Hugo mu vypráví o Libby a Desmond mu radí, ať dá na instinkt. (PROCESOR)

(více)

Recenze (5)

Colonist 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Smrt Ilany je jedním z nejstupidnějších momentů seriálu. Zas jedna postava, s níž si scenáristé absolutně nevěděli rady. Ilana měla potenciál, mohla se stát zajímavou a klíčovou postavou, jenže kromě toho, že v 5. sérii dokopala Sayida do letadla, vlastně nic nepředvedla. Škoda. ()

Arkanoid 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Hugo ľahko mení názory, scenáristi sa zbavili loose endu a postavám, akoby to bolo jedno. Aspoň Ben je vtipný poukazovaním na absurdnosti seriálu. Postavy robia zaujímavé rozhodnutia, niektoré sú však nelogické a predvídateľné. Alternatívny dej konečne ukazuje, že môže mať vplyv na pôvodný dej. ()

Reklama

Reklama