Káťa a Škubánek

Animovaný / Komedie / Rodinný
Československo, (1982–1993), 3 h 28 min (Minutáž: 8 min)

V malém domku spolu bydlí dva nerozluční kamarádi, holčička Káťa a strakatý pes Škubánek. Od začátku, kdy Káťa objeví v kočárku, kam si uložila čokoládové vajíčko s přáním, aby se jí něco na jaře vylíhlo, malého psa, jsou ti dva nerozlučnými kamarády. Zažívají spolu nejen veselé, ale i napínavé příhody a zúčastní se mnoha her a soutěží. Všechno by bylo v nejlepším pořádku, kdyby jim jejich přátelství nezáviděl škodolibý kocour Luciáš. Ten se ovšem vždycky za své léčky vytrestá sám, jak už to v dobrých groteskách bývá. (Česká televize)

PKD

Kva,kva,kva...kvarteto. :))) Pokud jsou nějaké 2 večerníčky (no, dnes spíše pořady pro dospělé, ve srovnání s těmi kokotinami pro dnešní detixy), které stojí a padají na hlasové stránce, tak jsou to jednoznačně Zvířátka pana Krbce a tento! ()

blackrain

Dabing Jitky Molavcové je nezapomenutelný. Pokaždé, když běží večerníček v TV, tak se dohadujeme, co je pejsek Škubánek za rasu. Nikdy se nedohodneme. ()

italka63

Animace nic moc a absolutně nejhorší byl hlas Jitky Molavcové, když jsem slyšela pejska Škubánka, byla jsem na mrtvici už tenkrát..... ()

type_B

Návrat archaických forem II: Idylický vztah nezabarvený erotickým napětím mezi příslušníky opačného pohlaví nenávratně mizí spolu s vývojem brzlíku, nebo jak se ta žláza jmenuje. Pamatuju si, jak chytali K. a Š. rybu a drzoun kocour jim jí vyfouknul. A Molavcová to nadabovala moc dobře! ()

pand

Jituška namluvila postavy nesmírně hezky. A líbila se mi nesmírně moc animace a hudba. jeden z těch večerníčků které mám u srdce. ()

Decker

Mam uchylku na vecernicky, nebot se mi okamzite vybavi me detstvi a jeden z nich je prave treba i Kata a Skubanek, ktery tak krasne namluvila Jitka Molavcova. ()

Compadre

Strašně se mi líbilo, když si Káťa v jednom díle usmyslela, že chce auto. Ihned to řekla Škubánkovi ať se postará a ten čtverák neudělal nic jiného, než že se s holkou vypravil na nedaleké smetiště a mezi spoustou vraků jí řek:"tak který auto chceš? Mercedes, volvo nebo škodovku?" Káťa něco odpověděla a ŠKkubánek pak doma podle nákresu koloběžky sestrojil parádní vůz z toho bordelu na skládce....hotovej kutil Tim. ()

lucascus

Perfektní hudba Angela Michajlova a moc povedené namluvení paní Molavcovou dělá tento večerníček nadprůměrným. Jitku jinak moc nemusím, ale zde ji patří veškerá čest a klobouk dolů... ()

Master19

V dětství jsem ho nějak moc nemusel, ale nyní ho často sjíždí moje dcera, a tak jsem zjistil, kolik inteligentního humoru, pohody ale i napětí je v něm ukryto. ()

Fish

Přepadá mě nostalgie, když si vzpomenu, jak jsem jako malý četl jejich příběhy ve Čtyřlístku. ()