Na podzim roku 1994 tři talentovaní mladí filmaři odešli do lesa natáčet dokument o legendární místní bosorce. Pak ale zmizeli beze stopy a už je nikdo nikdy nenašel... Jejich film, který byl nalezen v lese vydělal obrovskou spoustu peněz. Jak se to stalo? Nevíme. Na podzim roku 1999 další tři mladí filmaři odešli do lesa zjistit, co se stalo s těmi třemi nešťastníky před pěti lety, ale zmizeli také. Proč se všichni hrnou do lesa? Jsou opravdu lehkomyslní? Můžete zjistit, co se stane, když mladí filmaři začnou mizet uprostřed lesů, domů, supermarketů a veřejných parků... (Vapet Production)

keoma26

tahle parodie jde až na dřeň nejen parodovanému žánru (hororu obecně, neomezuje se navzdory názvu a formě pouze na předlohu), ale i parodii samotné, odhaluje jejich repetitivní a eklektický charakter, u fenoměnu Blair Witch navíc ukazuje jeho naprostou iracionálnost a nelogičnost (sám jsem fanoušek "projektu") a to, že jeho působivost vychází z těch nejprimitivnějších emocí - díky tomuto svému rouhačství popuzuje jak konzumenty hororů, tak i parodií ... "mluvíš jako joe pesci v mafiánech";-) ()

ad-k odpad!

Jak já se bavil! Namísto rozházených kamenů stopa vede po ponožkách, namísto ztráty v lese lidé chodí neustále okolo městské prádelny a diví se, že už tu jednou byli (mysteriózní, tajemné, geniální), namísto zneklidňující zmatené postavy v rohu močící individum... vítej parodie! Jenom si přiště usmysli, jest-li budeš zábavná, nebo závadná - jak už napovídá tvůj název. Krásných 0% ()

cariada odpad!

Těžko tohle hodnotit? Ona parodie postrádá to nejzákladnější a to je humor! Celé se to odehrává na několika skupinkách lidí co jdou po stopě čarodějnice ,ale hledají jí ve městě. Celé je to děsně nezáživné a nudné. příliš moc ukecané a zdlouhavé. Pár momentů se při dobré vúli nechá ,ale jinak je to opravdu o ničem. děj je spojovám jakýmsi tv pořadem "Lesy". Tohle tvůrcům hrubě nevyšlo. Já sám jsem to dokoukal až na třikrát. ()

Tartaros odpad!

Toto mal byt FILM ? Ako by aj mohol ked kazdu sekciu (cast) "filmu" pripravili uplne ini ludia, ako keby som sa pozeral na dielo skolacikov... I ked musim povedat ze hlavne jedna scenka ma pobavila (scenka so stupnutim do hovna) :) Ale to je asi vsetko, bolo to az tak trapne, ze sme si to museli pretacat po kazdej traparine o 5 minut dalej :) ()

moviefan4

No tak toto bola hrozná sprostosť. Skoror celý film je nudný, nezaujimavý a vrcholne trápny. Scénar stal za velké hovno a herci neboli tiež bohviečo. 1* dávam za paródiu Záhada Blair Witch v černém. To jediné ma pobavilo a stálo za to. Inak je film vážne nepozeratlený. Ked si budem chcieť toto pozrieť znovu tak asi iba Záhadu v černém. Ale celý film už asi nikdy. ()

• Po závěrečných titulcích následuje ještě jeden krátký záběr. (fisus)
  • Vedle hororu Záhada Blair Witch (1999) lze v parodii najít odkaz na klasický Teleshoping nebo na pokračování filmových sérií Pátek třináctého a Vřískot. (Rimer545)