Reklama

Reklama

Jonny Zero: Útvar pro zvláštní oběti

(seriál)
Drama / Krimi / Mysteriózní
USA, 2005, 13x60 min

Kamera:

Michael Grady

Hrají:

Ritchie Coster, Franky G, GQ, Brennan Hesser, April Hernandez Castillo, Susan Misner, R.E. Rodgers, Tawny Cypress, Jennifer Bransford, Jason Cerbone, Rochelle Aytes, Geneva Carr, Wass Stevens (více)
(další profese)

Obsahy(1)

Jonny Calvo (Franky G) strávil za zabití muže 4 roky ve věznici Sing Sing. Po propuštění se rozhodl skončit s životem kriminálníka, ačkoliv se ho Garrett (Ritchie Coster), jeho bývalý boss, pokouší přivábit zpátky ke zločinu. Agent FBI Stringer (Chris Bauer) chce, aby se Jonny stal jeho informátorem, a mohl tak zatknout Garretta podezřelého z mnoha trestných činů. Jonny se také pokouší dokázat své exmanželce a synovi, že je "čistý", ale jeho minulost ho dohání, proto má s nimi minimální kontakt. (noelcoward73)

(více)

Recenze (1)

anderson 

všechny recenze uživatele

Bývalý trestanec chce zmeniť svoj život a venovať sa rodine. Zločineckí kumpáni ho však ťahajú späť. Jonny je ale odhodlaný vysporiadať sa s minulosťou a tak začne riešiť kadejaké kriminálne prípady do ktorých sa akosi "mimovoľne" zaplieta. Na MARKÍZE s príšerným "brňáckým dabošom".(14.8.2008) ()

Galerie (3)

Reklama

Reklama