USA,
(2009–2010), 11 h 28 min
(Minutáž: 43 min)
Epizody(16)
-
Katův paradox (S06E01)
-
Přátelská smrt (S06E02)
-
Ruská ruleta (S06E03)
-
Autor neznámý (S06E04)
-
Hydra (S06E05)
-
Říše snů (S06E06)
-
Černý trh (S06E07)
-
Ultimátum (S06E08)
-
Podvod (S06E09)
-
Veteráni (S06E10)
-
Škrábání (S06E11)
-
Zbraně zabíjejí (S06E12)
-
Ďábelská holka (S06E13)
-
A vítězem se stává... (S06E14)
-
Dospívání (S06E15)
-
Příčina a následek (S06E16)
Hrají
Jason Antoon
USA
Nejlepší seriály:
Courage the Cowardly Dog (1999) (seriál)
Všichni starostovi muži (1996) (seriál)
Taková moderní rodinka (2009) (seriál)
Sarah Rafferty
USA
Nejlepší seriály:
Kravaťáci (2011) (seriál)
Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)
Chirurgové (2005) (seriál)
Amy Hill
USA
Nejlepší seriály:
Přátelé (1994) (seriál)
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)
Michael Hartson
USA
Nejlepší seriály:
Temný případ (2014) (seriál)
Mys (1996) (seriál)
Treme (2010) (seriál)
Danielle Souza
Nejlepší seriály:
Californication (2007) (seriál)
Vincentův svět (2004) (seriál)
Odložené případy (2003) (seriál)
Adam Goldberg
USA
Nejlepší seriály:
Fargo (2014) (seriál)
Přátelé (1994) (seriál)
Jmenuju se Earl (2005) (seriál)
Tyler Francavilla
Nejlepší seriály:
Šílenci z Manhattanu (2007) (seriál)
Záchranáři L. A. (2018) (seriál)
Sběratelé kostí (2005) (seriál)
Jessica Lundy
USA
Nejlepší seriály:
Zapadákov (1990) (seriál)
The Golden Girls (1985) (seriál)
Dinosaurové (1991) (seriál)
Randy Wayne
USA
Nejlepší seriály:
Huff (2004) (seriál)
True Blood: Pravá krev (2008) (seriál)
Námořní vyšetřovací služba (2003) (seriál)
Arielle Vandenberg
USA
Nejlepší seriály:
Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)
Sběratelé kostí (2005) (seriál)
Go On (2012) (seriál)
Tony Hale
USA
Nejlepší seriály:
Rick a Morty (2013) (seriál)
Legenda jménem Vox Machina (2022) (seriál)
Rodina Sopránů (1999) (seriál)
Christian Camargo
USA
Nejlepší seriály:
Domek z karet (2013) (seriál)
Dexter (2006) (seriál)
Manhunt (2017) (seriál)
Keith David
USA
Nejlepší seriály:
Rick a Morty (2013) (seriál)
BoJack Horseman (2014) (seriál)
Čas na dobrodružství (2010) (seriál)
Marcus Jordan
Nejlepší seriály:
Vražedná čísla (2005) (seriál)
Emily Skinner
Nejlepší seriály:
Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně (2010) (seriál)
Kriminálka Las Vegas (2000) (seriál)
Myšlenky zločince (2005) (seriál)
Lynne Jacobellis
Nejlepší seriály:
Hrdinové (2006) (seriál)
True Blood: Pravá krev (2008) (seriál)
Glee (2009) (seriál)
John Michael Higgins
USA
Nejlepší seriály:
Ze Země na Měsíc (1998) (seriál)
Zpátky do školy (2009) (seriál)
Legenda Korry (2012) (seriál)
Silas Weir Mitchell
USA
Nejlepší seriály:
Dexter (2006) (seriál)
Policejní odznak (2002) (seriál)
Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)
Sam Lloyd
USA
Nejlepší seriály:
Hříšníci (2011) (seriál)
Všichni starostovi muži (1996) (seriál)
Taková moderní rodinka (2009) (seriál)
David Rees Snell
Nejlepší seriály:
Policejní odznak (2002) (seriál)
Silicon Valley (2014) (seriál)
Zákon gangu (2008) (seriál)