Reklama

Reklama

Drake a Josh

(seriál)
  • USA Drake & Josh
Komedie / Rodinný
USA, (2004–2007), 64 h 51 min (Minutáž: 24–2525 min)

Tvůrci:

Dan Schneider

Hrají:

Drake Bell, Josh Peck, Miranda Cosgrove, Nancy Sullivan, Jonathan Goldstein, Jerry Trainor, Brandon Brendel, Torrey DeVitto, Vanessa Hudgens, Maggie Wheeler (více)
(další profese)

Série(4) / Epizody(56)

Drake a Josh jsou dva kluci s úplně opačnými vlastnostmi. ÚPLNĚ opačnými. Jediná věc, kterou asi mají společnou, je to, že chodí do stejné školy. Tedy vlastně to, že chodí do stejné školy a fakt, že sdílejí stejný pokoj a rodinu. Mazec! Jak se asi upnutý a vždy se řídící pravidly Josh a Drake, pro kterého jsou hlavní večírky a vyhýbání se škole, prokousají skrze středoškolská studia, když budou muset sdílet ten samý pokoj? No bude to samozřejmě srandy kopec! Nalaďte si tenhle pořad a přesvědčte se sami! (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (14)

Devils_PIMP 

všechny recenze uživatele

Krasny serial o dvou nevlastnich bratrich, kteri se na prvni pohled nesnasi do morku kosti. Presto je spojuje bratrska laska, ktera vse nakonec obrati v dobre. Vetsinou je take spoji boj proti mladsi sestre, kterou naprosto dokonale hraje Miranda Cosgrove. Proste se clovek v dusledku nenudi, coz je hlavni ukol sitkomu, nebo ne? /sledovano v nemeckem jazyce ()

Reklama

Reesam 

všechny recenze uživatele

Seriál mě nijak nenadchl. Blbý díl střídá další, a mezi hromadou se občas najde něco dobrého. Maličká Miranda ukazuje svůj talent, tak snad její kariéra neskončí ICarly. ()

ManOfPhoenix 

všechny recenze uživatele

Docela povedený seriál o dvou nevlastních bratrech, kteří si způsobují každodenní problémy, které musejí řešit svými vtipnými způsoby. V tom jim nepřekonatelně trápí jejich malá sestra, kterou považují za nejhorší stvoření. Některé kousky jsou velmi povedené (1. série), avšak nedá se to říct o všech (4. série). ()

honajz 

všechny recenze uživatele

Docela slušné vtipy, některé díly skvělé, jiné trapné, kdy ten humor je stupidní, ale celkově se na to občas dá příjemně koukat a pobavit se. ()

Galerie (5)

Zajímavosti (6)

  • Ve speciální premiéře dvoudílné epizody "Drake & Josh: Really Big Shrimp" se objevila v kině, kde pracuje Josh (Josh Peck), falešný film s jménem Now She's Carly, čímž režie naznačuje další Schneiderův seriál iCarly (od r. 2007). (ManOfPhoenix)
  • Seriál se natáčel v Hollywoodu v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)
  • Helen, kterou ztvárňuje Yvette Nicole Brownová, se taktéž v této roli objevila i v seriálu Victorious (od r. 2010), což oba seriály řadí do stejného univerza. (ManOfPhoenix)

Reklama

Reklama