Reklama

Reklama

Chlapi sobě

(seriál)
USA, (2004–2005), 6 h 39 min (Minutáž: 21 min)

Hudba:

Eric Speier

Hrají:

Keith Carradine, Erik von Detten, Andrew Eiden, Shaun Sipos, Evan Ellingson, Jason Dolley, Vincent Ventresca, Autumn Reeser, Mel Gibson, Kate Walsh (více)
(další profese)

Epizody(19)

Obsahy(1)

Savageovci sú celko obyčajná priemerná rodinka, ktorá nechce nič viac ako ostatní. Je tu však jeden malý problém. Ak si predstavíte rodinu, v ktorej vládne otec so životným krédom „Všetko je v pohode“ ďalším päť viac, či menej dospievajúcich chlapcov, pochopíte. Pochopíte napríklad to, že šance na klasický rodinný život sú asi tak jedna k miliónu. Zúfalo tu totiž chýba ženská ruka. Producentmi seriálu sú Mike Scully a Julie Thacker Scully, scenáristi megaúspešného seriálu Simpsonovci, ktorí sa inšpirovali vlastnými skúsenosťami. Jedným z režisérov série je nemenej známa hollywoodska hviezda Mel Gibson... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (88)

Skleni 

všechny recenze uživatele

No tak u man tento seriál nemá konkurenciu čo sa týka humoru. Ja som sa nasmial nehorázne a tie kecy bratov medzi sebou .. no ja umieram. zbožňujem to od doby čo to šlo na stv.. potom som to nikde nevedel zohnať tak som si to stiahol a je to úžastnééééé!!!. proste bomba!.. ja dávam 100% čo sa týka humoru. Samozrejme naj sú postavy strýka a ,, najkrajšieho" ( on si to iba myslí) z bratov ()

Steel32 

všechny recenze uživatele

Pro mě rozhodně nejlepší americký sitcom co jsem kdy viděla, vhodnejší pro mladší skupinu lidí. Vtipy jsou nenucené a zábavné, pokaždý se musím upřímně zasmát nebo alespoň pousmát. Všechny postavy mají skvělý charakter a ten si prostě musíte zamilovat. Jenže pokud si nezamilujete ani jednu z postav, seriál vás pravděpodobně tolik nenadchne, protože se to celé staví na nich. Škoda jen, že to má tak málo dílů. Kyle rules! ()

Reklama

Ellush 

všechny recenze uživatele

Velmi vtipná a zajímavá sonda do rodiny, ve které mužská ruka vládne mužským hlavám. I když výraz "vládne" je v tomto případě značná hyperbola :) Ačkoliv není nijak těžké vždy při sledování odhadnout jaký vtípek přijde za 10 vteřin, tenhle sitcom zkrátka baví. A né málo. Navíc jsem zjistila, že tady stoprocentně platí, že s jídlem roste chuť. ()

YoZo8 

všechny recenze uživatele

Savageovci sú neskutočne super sitcom. Mel Gibson a ostatní režiséri odviedli výbornú prácu. Jednoduché komické situácie s výbornými mužskými výkonmi. Chytľavé hlášky, ktoré sú akoby ušite mne na mieru. Otec a piati synovia, podarená rodinka. Každý je iný a predsa každý vtipný. Videl som všetke časti a všetke boli skvelé, a ak by to v TV opakovali určite by som si to pozrel opäť. Škoda, že tento perfektný seriál nemá viac sérií. Určite by si to zaslúžil. ()

Lucasion 

všechny recenze uživatele

Savages je rodina, kterou netvoří žádné ženy, ale starostlivý otec, dva mladší a tři starší synové - a pes. Kluci se dají shrnout pár definicemi - frajírek, sportovec, ňouma a dva mladí puberťáci. Chlapi sobě je vydařený sitcom z produkce Mela Gibsona. Scénky jsou humorné a hlášky povedené. Kluci vyvádějí blbosti a následně je srovná táta. Sarkasmus, absurdita, přirovnání a zesměšňování je zde na denním pořádku. Herci jsou to dobří a parádně vybraní. Jediné co je škoda, že jsme se nedočkali více řad. Tento seriál je v příliš velkém stínu The Big Bang Theory a How i met your mother. Přitom mám pocit, že i po několikátém zhlédnutí je to stále větší sranda, než u zmiňovaných seriálů. Takže, to že to nepokračovalo další řadou je vážně smůla. (86 %) ()

Galerie (24)

Reklama

Reklama