Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Tri krásne ženy (Fox, Electra, Dash), ktoré nemajú problém ukoristiť žiadneho chlapa behom pár chvíľ, sa rozhodnú uzavrieť stávku. Tá spočíva v tom, že ako korisť si vyberú náhodného chlapa, ktorého žiadna z nich nepozná a budú mať jednu noc na to aby ho zviedli a ako dôkaz má poslúžiť videonahrávka. Náhle sa však korisťou stáva niekto iný. (genetique)

(více)

Recenze (15)

genetique 

všechny recenze uživatele

Film, v ktorom sa nenájde jedna veta, ktorú by ste už v nejakom inom nepočuli a so scenárom, ktorého záver si viete domyslieť ešte predtým ako skončia úvodné titulky by si zaslúžil nemilosrdný odpad!, ale keďže to má bez tých úvodných a záverečných tituliek len niečo cez hodinu, občas sa dokonca na tých otrepaných somarinách aj zasmejete a ubehne to ani nestihnete dojesť chipsy, tak sa mi to celkom pozdávalo. A s porovnaním s romantickými žvástami od Pilcherovej a spol., tu sa aspoň divák nemusí dívať na tie nemecké 'krásky' a občas to má šťavu nielen v podobe hudby. 40%. ()

freddy 

všechny recenze uživatele

Zajímavý námět, který určitě zaujme, ale který bohužel nikterak neoplývá originalitou nebo snad dokonce dobrými nápady. Tři znuděné bohaté kamarádky se vsadí, že každá z nich dokáže za jednu noc svést předem náhodně vybraného muže. A o to tu jde po celou dobu filmu. Takže nápad zajímavý, je to i koukatelné, to ano, ale bohužel film nedokázal vystoupit z průměrných vod. I když velice oceňuji scénku na konci filmu, kdy si hlavní hrdinové přisednou ke stolu dvou lidí, kteří si, celí nadšení, myslí, že se stali součástí reality show. Tahle scénka byla opravdu dobrá a docela jsem se u ní nasmál, jinak ale originalitou film zrovna neoplývá a dokonce jsem ke konci trochu usínal. Ale za pozitivní fakt považuji délku filmu. Film trvá tak přesně akorát, těch 80 minut je ideálních, nejedná se díky tomu o natahování děje, a to je rozhodně pozitivní fakt. Herecké výkony jsou docela dobré, nemám žádnou větší výhradu, hlavní hrdinky byly vybrané docela pěkně, herečkám to opravdu sluší a dokonce jsem i tomu šťastlivci, kterého si tyto dámy vybraly pro splnění sázky, docela záviděl. Ale to nic nemění na faktu, že film patří skutečně pouze do průměru, a tak uděluji tři hvězdičky. ()

Reklama

cyright 

všechny recenze uživatele

Viz komentář genetique. Jen pro dokreslení dodávám, že se jedná o jeden z těch filmů v povrchním (afro)americkém stylu (bez urážky) s jeho typickými poznávacími znaky: 90% herců jsou vymakaní a vyumělkovaní černoši, celý film prolíná (pro mě nudná) r&b music, celé je to jen o sexu a všichni si žijí v luxusu. Skoro za 2*. Jen skoro, protože je to fakt povrchní trapárna, která nedostatek kvality dohání "stylem", jako všechny obdobné filmy. ()

MickeyStuma 

všechny recenze uživatele

Filmík je cílen převážně pro ženy. Aby ne, vždyť je to taky o ženách. Respektive o třech kamarádkách vsadíc se, že zbalí prvního chlapa, který vstoupí do restaurace, kde právě seděli. Důkaz? Tajně pořízený videozáznam. Že jsou všechny úspěšné nemůže být pochyb, ale jak už to bývá, nic není tak, jak vypadá. Dle námětu je jisté, že o nějaký romantický příběh tu vůbec nejde. I tak se jedná vcelku o veselý a dosti živý počin. Všichni se neustále usmívají a mají sex appeal. Tento film zkrátka dokáže zahnat chmury a spravit náladu. ()

Merťas 

všechny recenze uživatele

Scénář je postaven na zápletce typu, když se dva perou, třetí vyhrává, avšak nijak nápaditě napsaný. Navíc celkový dojem z filmu působí, jako by ho dělal někdo, kdo si prostě chtěl zkusit natočit film. Čemuž odpovídá i nepříliš kvalitní herecké obsazení, kde afroamerické herce doplňuje půvabná Carmen Electra. ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama