Německo,
(2022–2023), 22 h 32 min
(Minutáž: 44–60 min)
Scénář:
Marek Helsner, Claas Junge, Simon X. Rost, Stefan Weigl, Matthias Herbert, Eckhard Wolff (více)Hrají:
Udo Kroschwald, Nike Fuhrmann, Dominic Boeer, Stella Hinrichs, Gustavs Gailus, Katharina Blaschke, Silke Matthias, Anna Schäfer, Roland Bonjour, Robert Beyer, Patrick Berg, Frédéric Brossier (více)Epizody(26)
-
Kampf der Vampire (S20E01)
-
Sicher ist nur der Tod (S20E02)
-
Marktschreier (S20E03)
-
Das größere Übel (S20E04)
-
Alles muss raus (S20E05)
-
Brötchen holen (S20E06)
-
Der Rückkehrer (S20E07)
-
Hemingways Bauch (S20E08)
-
Spiel des Lebens (S20E09)
-
Lug und Trug (S20E10)
-
Wie das Leben spielt (S20E11)
-
Tod und Korn (S20E12)
-
Robin (S20E13)
-
Tiefer Fall (S20E14)
-
Wanderjahre (S20E15)
-
Der Umbetter (S20E16)
-
Bauernsterben (S20E17)
-
Tiefe Wasser (S20E18)
-
Erben braucht Sterben (S20E19)
-
Ein letzter Schluck (S20E20)
-
Das befreite Kaninchen (S20E21)
-
Schiff ahoi (S20E22)
-
Schlechte Karten (S20E23)
-
Tod einer Hebamme (S20E24)
-
In Teufels Küche (S20E25)
-
Vorsingen (S20E26)
Hrají
Stephan A. Tölle
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminálka Curych (2016) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Franziska Mencz
Nejlepší seriály:
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Anneke Schwabe
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Štěstí na dosah (2003) (seriál)
Franziska Junge
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Sarah-Rebecca Gerstner
Nejlepší seriály:
Gute Zeiten, schlechte Zeiten (1992) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Poldové z Rosenheimu (2002) (seriál)
Jürgen Lehmann
Nejlepší seriály:
Schimanski (1997) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Merle Staacken
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Ruth Marie Kröger
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Temný les (2020) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Nils A. Schulz
Nejlepší seriály:
Praxis mit Meerblick (2017) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Elisabeth Degen
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Helgoland 513 (2024) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Daniel Hartwig
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Neandertálci: Experiment (2016) (seriál)
Inspektor Balko (1995) (seriál)
Stefanie (1995) (seriál)
Daniela Galbo
Nejlepší seriály:
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Carl Phillip Benzschawel
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Malik Adan
Nejlepší seriály:
Vražda v Lauchhammeru (2022) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Matthias Freihof
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Urs Jucker
Švýcarsko
Nejlepší seriály:
Osm dní (2019) (seriál)
Tenká černá linie (2013) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Lilly Menke
Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)
Junis Marlon Noreick
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Sylke Hannasky
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Rosamunde Pilcher (1993) (seriál)
Axel Buchholz
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)