Kamera:
Georgij Pestov, Jakob Ebert, Andreas Tams, Constantin Kesting, Victor Voß, Till Vielrose (více)Hrají:
Udo Kroschwald, Nike Fuhrmann, Dominic Boeer, Mathias Junge, Sidsel Hindhede, Katharina Blaschke, Maike Jüttendonk, Joshua Grothe, Alexander Kasprik, Silke Matthias, Sybille Schedwill (více)Epizody(25)
-
Girls' Night (S17E01)
-
Benzin im Blut (S17E02)
-
Die Konkurrentinnen (S17E03)
-
Die Rache der Ostseeschnäpel (S17E04)
-
Der schöne Klaus (S17E05)
-
Der Strandpirat (S17E06)
-
Welpenschutz (S17E07)
-
Sicher im Alter (S17E08)
-
Lebe lieber unterirdisch (S17E09)
-
Nomen est omen (S17E10)
-
Tote Katze, toter Lehrer (S17E11)
-
Am falschen Ort (S17E12)
-
Die Schildkröte (S17E13)
-
Für eine Handvoll Blüten (S17E14)
-
Ein würdeloser Tod (S17E15)
-
Bleiverglasung (S17E16)
-
Ältermänner (S17E17)
-
Der Schwedenschatz (S17E18)
-
Wann, wenn nicht jetzt? (S17E19)
-
Der Tod fährt Pedelec (S17E20)
-
Die Wanze in meinem Bett (S17E21)
-
Der Aussteiger (S17E22)
-
Tödliche Höhe (S17E23)
-
Breifrei statt Bierschinken (S17E24)
-
Nach der Ebbe kommt der Tod (S17E25)
Hrají
Anna Eger
Nejlepší seriály:
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Inspektor Balko (1995) (seriál)
Šimpanz Charly (1995) (seriál)
Jeanne Goursaud
Německo
Nejlepší seriály:
Milé dítě (2023) (seriál)
Barbaři (2020) (seriál)
Mír v Marseille (2023) (seriál)
Artus Maria Matthiessen
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Speer a Hitler (2005) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Ruth Wohlschlegel
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Průsmyk (2019) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Jodie Leslie Ahlborn
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Tlusťoch (2005) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Láska u fjordu (2010) (seriál)
Fine Belger
Nejlepší seriály:
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Bernhard Bettermann
Francie
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Katie Fforde (2010) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Tino Mewes
Nejlepší seriály:
Válečná generace (2013) (seriál)
1899 (2022) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Frank-Otto Schenk
Německá říše
Nejlepší seriály:
Archiv smrti (1980) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Jonas Lauenstein
Nejlepší seriály:
Gute Zeiten, schlechte Zeiten (1992) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Norbert Stöß
Východní Německo
Nejlepší seriály:
My děti ze stanice Zoo (2021) (seriál)
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Michaela Wiebusch
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Mravnostní oddělení (2003) (seriál)
Uwe Dag Berlin
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Praxis mit Meerblick (2017) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Anna Hausburg
Německo
Nejlepší seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Doktorka z ráje (2018) (seriál)
Eric Bouwer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Ponorka (2018) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Cornelia Lippert
Německo
Nejlepší seriály:
Dark (2017) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Veronika Nowag-Jones
Německo
Nejlepší seriály:
Královna višní (2004) (seriál)
Public Morals (2015) (seriál)
Those About to Die (2024) (seriál)
Stefan Plepp
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu: Berlín (2010) (seriál)
Bülent Sharif
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Katja Sallay
Maďarsko
Nejlepší seriály:
Kriminálka Curych (2016) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Vraždy v Kitzbühelu (2001) (seriál)